Apie


Menų studija „Linksmos spalvos“ veikia Vilniuje Pašilaičių ir Jeruzalės mikrorajonuose ir  Vilniau rajone Riešėje.

Mūsų veikla:

dailės mokymas vaikams (3-4-5-6 m.);

dailės, akademinio piešimo ir tapybos, kompozicijos, taikomosios dailės mokymas moksleiviams;

Akademinio piešimo ir tapybos, kompozicijos, akvarelės liejimo ir taikomosios dailės (šilko tapyba, papuošalų kūrimas, dekupažas ir kt) mokymas suaugusiems;

Keramikos studija vaikučiams ir moksleiviams,

Gimtadieniai ir kitos šventės su įvairiausiais dailės užsiėmimais;  

Dailės dienos stovyklos 7-12 m. moksleiviams (vasarą, rudenį, žiemą, pavasarį)

Išvažiuojamosios dailės stovyklos – plenerai gamtoje Utenos ir kt. rajonuose 7- 16 m. moksleiviams.

Respublikinių vaikų piešinių konkursų organizavimas ir vykdymas;

Anglų kalbos mokymas 7-14 m/ moksleiviams;

Dailės studija „Linksmos spalvos“ – tai draugiška, jauki, kūrybiška aplinka talentingam, jautriam ar piešti tapyti mėgstančiam vaikui, mokiniui ar suaugusiam. Menų studijoje „Linksmos spalvos“ vaikus ir suaugusius moko, kartu su jais kūrybiškai dirba profesionalūs menininkai turintys pedagoginę patirtį, mylintys šį darbą.

Mūsų tikslas – suteikti žinių, mokyti jas pritaikyti praktikoje ir kūryboje vienoje ar kitoje mūsų siūlomoje meninio ugdymo srityje. Norime išlaisvinti ugdytinius kūrybiškam polėkiui, mokantis piešti, tapyti, lipdyti. Kuriame ir koliažus, guašo monotipijas, dekoruojame įvairius daiktus, tapome ant šilko, kuriame papje mašė skulptūras ir t.t.

Mūsų meno studiją lankantys vaikai aktyviai dalyvauja įvairiuose kūrybiniuose konkursuose. Esame laimėję nemažai apdovanojimų ir diplomų. Rengiame mūsų mokinių kūrybos parodas viešose Vilniaus miesto erdvėse: bibliotekose ir kt. Planuojamos ir aktyviai organizuojamos mokinių išvykos į meno ir dailės galerijas, Vilniaus senamiestį su pasakojimu apie mūsų miesto architektūros vertybes.

Menų studijoje „Linksmos spalvos“ dirbame nedidelėse grupėse. Dėmesys skiriamas kiekvienam lankančiam studiją. Aprūpiname dailės užsiėmimams reikalingomis medžiagomis.

Suaugusiems siūlomos tapybos, akademinio piešimo, šilko tapybos, vilnos vėlimo, karoliukų vėrimo ir kitos programos.

Užsiėmimuose suteikiame žinių apie meno (architektūros stilius ir dailės) istoriją ir etninės vertybės. Jos mažiesiems pristatomos piešiant ir tapant įvairiomis meno istorijos temomis. Vyresniems ugdytiniams siūlome atskiras meno istorijos pamokas. Suaugusiems organizuojami meno istorijos, kostiumo istorijos, papuošalų istorijos paskaitos ir praktiniai užsiėmimai šia tema. Tai gera proga pažinti pasaulio ir Lietuvos meno istorijos vertybes. Šios žinios pravers keliaujant, lankant įvairias Europos ir pasaulio vietoves.

Mūsų MENŲ STUDIJOS „LINKSMOS SPALVOS“ adresai:

Pašilaičiuose: Laisvės pr. 123, LT – 06118 Vilnius (tai pagrindinė mūsų studija)

Jeruzalėje/Baltupiuose: Ateities g.11, LT – 08420 Vilnius – Kori Kori patalpose;

Sporto g.3, Riešė, Vilniaus rajonas (Riešės bendruomenės namuose).