ANTRASIS NACIONALINIS VAIKŲ IR MOKSLEIVIŲ PIEŠINIŲ KONKURSAS „PEIZAŽAS – LIETUVOS SPALVOS“ 2020 m.   Recently updated !


ANTRASIS NACIONALINIS VAIKŲ IR MOKSLEIVIŲ PIEŠINIŲ KONKURSAS „PEIZAŽAS – LIETUVOS SPALVOS“ 2020 m.

Menų studijos „Linksmos spalvos“ vykdyto antrojo nacionalinio vaikų ir moksleivių piešinių konkurso „PEIZAŽAS – LIETUVOS SPALVOS“. Tai keturioliktas per aštuonis metus mūsų studijos įvykdytas konkursas Lietuvos vaikams ir mokiniams.

LAUREATŲ SĄRAŠAS:

Trys šio konkurso temos: 1. Pavasario peizažas Lietuvoje. 2. Rudens peizažas Lietuvoje.3. Architektūros Lietuvoje vaizdavimas. Amžiaus grupės: 5-6 m., 7-8 m., 9-10 m., 11-12 m., 13-19 m.

PAVASARIO PEIZAŽAS LIETUVOJE, laureatai:

Amžiaus grupė  5 – 6 m.:

1 VIETA: Vilius Dvaržeckis, 6 m. „Patekėjo saulutė“, mokytoja Nijolė Pajaujienė, Kauno l/d ,,Žara“;

2 VIETA: Pijus Liogys, 6 m. „Sugrįžo“,  mokytoja Audronė Gurinckienė, Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centras;

3 VIETA:  Mantas Stankevičius, 5 m. „Pas močiutę kaime“,mokytoja Nijolė Pajaujienė, Kauno l/d ,,Žara“;

Amžiaus grupė 7 – 8 m.:

1 VIETA: Ernestas Žiukas, 7 m. ,,Žibutės mėlynuoja“,mokytoja Teresa Janovič, Vilniaus Žemynos progimnazija;

2 VIETA: Emilija Šimkutė, 7m.  „Pavasaris gimtinėje“, mokytoja Saulė Tiškuvienė, Raseinių r. Ariogalos gimnazija;

3 VIETA: Domas Medėkša, 7 m. „Pavasario ritmu“, mokytoja Saulė Tiškuvienė, Raseinių r. Ariogalos gimnazija;

Amžiaus grupė 9 – 10 m.:

1 VIETA: Adelė Stumbrytė, 9 m. ,,Pavasaris“, mokytoja Gintė Mažiulienė,Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija;

2 VIETA: Agnieška Aukštakytė, 9 m. ,,Jau pražydo žibutės“, mokytoja Dalia Rapalytė, Raseinių r. kultūros centro dailės studija;

3 VIETA:Smiltė Vaitiekūnaitė, 10 m. ,,Pavasario peizažas Lietuvoje“, mokytoja Kristina Rapševičienė, Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazija;

Amžiaus grupė 11 – 12 m.:

1 VIETA:   Gustė Andžiūtė, 11 m. „Pavasario peizažas Lietuvoje“, mokytoja Kristina Rapševičienė, Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazija;

2 VIETA: Eva Leonovaitė, 11 m. „Pavasaris“, mokytoja Donata Sadauskienė, Kauno A. Martinaičio dailės mokykla;

3 VIETA: Goda Maksimavičiūtė, 11m. „Pavasario peizažas Lietuvoje“,mokytoja Daiva Miškinienė, Utenos Aukštakalnio progimnazija ir progimnazijos ,,Žiburio“ skyrius;

Amžiaus grupė 13 – 19 m.:

1 VIETA: Aistė Narvilaitė, 16 m. „Pavasario sulaukus“,  mokytoja Ingrida Taujanskienė,  Kretingos r. Salantų meno mokykla;

2 VIETA: Akvilė Bankauskaitė, 16 m. „Pavasario peizažas Lietuvoje“, mokytoja Rima Miliūnienė,  Kėdainių r. Truskavos pagrindinė mokykla;

3 VIETA: Fausta Kelpšaitė, 15 m. „Pavasario spalvos“, mokytoja Ingrida Taujanskienė, Kretingos r. Salantų meno mokykla;

3 VIETA: Simona Šlečkutė, 13 m. „Žydinčios obelys pavasarį“, mokytoja Jolanta Bieliauskienė,Telšių „Kranto“ progimnazija;

RUDENS PEIZAŽAS LIETUVOJE, laureatai

Amžiaus grupė  5 – 6 m.:

1 VIETA:Emilija Mažeikaitė, 6 m. „Rudens peizažas Lietuvoje“, mokytoja Nijolė Pajaujienė, Kauno l/d „Žara“;

2 VIETA: Rytautė Racibaraitė, 5 m. „Rudens peizažas“, mokytoja Nijolė Pajaujienė, Kauno l/d „Žara“;

3 VIETA: Danielius Marijauskas, 6 m. „Beržų alėja“, mokytoja Loreta Angilovienė, Joniškio l/d ,,Ąžuoliukas“;

Amžiaus grupė  7 – 8 m.:

1 VIETA: Liepa Juškaitė, 7 m. „Rudens peizažas Lietuvoje“,  mokytoja Dalia Rapalytė, Raseinių r. kultūros centro dailės studija;

2 VIETA: Smiltė Zaveckaitė, 8 m. „Rudens spalvos“, mokytoja Irena Bernatonienė, Lazdijų r. Šeštokų mokykla;

2 VIETA: Erikas Kazakevičius, 8 m. „Vilnius rudenį“, mokytoja Goda Gujienė, Trakų r. Paluknio „Medeinos“ gimnazija;

3 VIETA: Aida Želvytė, 7 m. „Jau išskrenda paukščiai“,  mokytoja Jolita Bičkienė, Marijampolės VV KKC meno mokykla;

Amžiaus grupė  9 – 10 m.:

1 VIETA: Mileta Prūsaitytė,  10 m. „Pirmasis Ruduo“, mokytoja Jolanta Grigienė, Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokykla;

2 VIETA: Orinta Masiulytė, 10 m. „Rudens peizažas Lietuvoje“, mokytoja Dalia Rapalytė, Raseinių r. kultūros centro dailės studija;

2 VIETA: Astrėja Vaitkevičiūtė, 9 m. „Rudens peizažas Lietuvoje“, mokytoja Dalia Rapalytė,  Raseinių r. kultūros centro dailės studija;

3 VIETA: Aistė Vasiliauskaitė, 10 m. „Rudens peizažas Lietuvoje“,  mokytoja Dalia Rapalytė, Raseinių r. kultūros centro dailės studija;

Amžiaus grupė  11 – 12 m.:

1 VIETA: Adrija Žygytė, 11 m. „Rudens peizažas Lietuvoje“, mokytoja Kristina Rapševičienė, Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazija;

2 VIETA: Brigita Treigytė, 12 m. „Rudens peizažas Lietuvoje“,  mokytoja Kristina Rapševičienė, Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazija;

3 VIETA: Simona Čiurlytė, 12 m. „Rudens peizažas Lietuvoje“, mokytoja Kristina Rapševičienė, Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazija;

3 VIETA: Ugnė Bielskytė, 12 m. „Ruduo parke“,  mokytoja Dalia Čepulienė, Kauno dailės gimnazija;

Amžiaus grupė  13 – 19 m.:

1 VIETA: Brigita Jankauskaitė, 14 m. ,,Ruduo prie Masčio ežero“, mokytoja Jolanta Bieliauskienė, Telšių „Kranto“ progimnazija;

2 VIETA: Gintarė Matkevičiūtė, 18 m. „Rudens auksas“, mokytojas Rimantas Kisielius, Vilniaus Žemynos gimnazija;

2 VIETA: Gabrielė Drungilaitė, 16 m. „Rudens vakaras“, mokytoja Ingrida Taujanskienė, Kretingos r. Salantų meno mokykla;

3 VIETA:  Emilija Zubrytė, 17 m. „Atspindys lape“, dalyvauja savarankiškai, Vilnius;

3 VIETA:  Rusnė Samuilaitė, 14 m. „Rudens peizažas“, mokytojas Augenis Kasputis,Vievio meno mokykla;

ARCHITEKTŪROS LIETUVOJE VAIZDAVIMAS, laureatai:

Amžiaus grupė  5 – 6 m.:

1 VIETA: Teodora Borkertaitė, 5 m. „Teodoros namas“,

mokytoja Birutė Palienė, Garliavos l/d „Eglutė“;

2 VIETA: Marija Viskontaitė, 6 m. „Klaipėdos senamiestis“,

mokytoja Renata Sondaitė – Bunevičienė, Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centras, dizaino studija „Kukutis“;

3 VIETA: Aronas Gribauskas, 6 m. „Mano Aleksotas“,

mokytoja Irena Žemaitienė, Kauno l/d „Vaidilutė“;

3 VIETA: Dominykas Gražys, 6 m. ,,Kauno rotušė“,

mokytoja Nijolė Pajaujienė, Kauno l/d ,,Žara“;

Amžiaus grupė  7 – 8 m.:

1 VIETA: Maksimas Aliukonis, 8 m. „Pažaislis rudenį“,

mokytoja Goda Gujienė, Trakų r. Paluknio „Medeinos“ gimnazija;

2 VIETA: Dominykas Aleksa, 8 m. ,,Pajevonio bažnyčia“,

mokytoja Audronė Gurinskienė, Vilkaviškio r. Pajevonio pagrindinė mokykla;

3 VIETA: Gustė Bočkutė, 8 m. „Trakų pilies šventė“,

mokytoja Renata Sondaitė – Bunevičienė,  Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centras, dizaino studija „Kukutis“;

Amžiaus grupė  9 – 10 m.:

1 VIETA: Orestas Jankaitis, 10 m. „Sekmadienio peizažas“,

mokytoja Audronė Gurinskienė, Vilkaviškio r. Pajevonio pagrindinė mokykla;

2 VIETA: Austėja Pociūtė, 10 m. „Kaimas“,

mokytoja Dalia Rapalytė, Raseinių r. kultūros centro dailės studija;

3 VIETA: Gytė Kucinaitė, 10 m. „Klaipėdos senamiestis“,

mokytoja Renata Sondaitė – Bunevičienė, Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centras, dizaino studija „Kukutis“;

Amžiaus grupė  11 – 12 m.:

1 VIETA: Medėja Vaitkevičiūtė, 11 m. „Prie upės“,

mokytoja Dalia Rapalytė, Raseinių r. kultūros centro dailės studija;

2 VIETA: Airida Žiemelytė, 12 m. „Dvaro tiltas“,

mokytoja Eglė Smirnovienė, Lazdijų r. Aštriosios Kirsnos mokykla;

2 VIETA: Marija Rinkūnaitė, 11 m. „Klaipėda naktį“,

mokytoja Renata Sondaitė – Bunevičienė, Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centras, dizaino studija „Kukutis“;

3 VIETA: Agata Grin, 12 m. „Paukščiai virš miesto“,

mokytoja Teresa Janovič, Vilniaus r. Lavoriškių gimnazija;

Amžiaus grupė  13 – 19 m.:

1 VIETA: Marija Štaraitytė, 13 m.,

mokytoja Ramunė Staškevičiūtė, Kauno dailės gimnazija;

2 VIETA: Eglė Braževičiūtė, 18 m.

mokytoja Dalia Kobelevienė, Vievio meno mokykla;

3 VIETA: Goda Lukoševičiūtė, 13 m.

mokytoja Aistė Juškevičiūtė, Kauno dailės gimnazija;

PADĖKA UŽ KŪRYBIŠKUMĄ skirta:

Atas Tamkevičius, 6 m. „Pavasario peizažas Lietuvoje“,

mokytoja Jūratė Krunglevičiūtė,Alytaus Panemunės Progimnazija;

Frankas Enrikas Ononigvė, 6 m. ,,Pavasaris Lietuvoje“,

mokytoja Jūratė Krunglevičiūtė, Alytaus Panemunės progimnazija;

Deimantas Selickis, 8 m. „Pavasaris“,

mokytoja Dalia Kobelevienė, Vievio meno mokykla;

Džiugas Gervė, 7 m. „Pavasaris“,

mokytoja Gintarė Baublytė,Vilniaus specialiojo l/d „Čiauškutis“ dienos socialinės globos centras;

Emilija Vaičiūnaitė, 8 m. „Senelės sodas“, mokytoja Irena Valainienė, Kauno Milikonių progimnazija;

Gerda Puodžiūnaitė, 8 m. ,,Pavasario peizažas Lietuvoje“,

mokytoja Daiva Miškinienė, Utenos Aukštakalnio progimnazija ir progimnazijos ,,Žiburio“ skyrius;

Kotryna Šileikytė, 7 m. „Pavasario peizažas Lietuvoje“,

mokytoja Daiva Miškinienė, Utenos Aukštakalnio progimnazija ir progimnazijos ,,Žiburio“ skyrius;

Mantas Jakštas, 8 m. „Jau pavasaris“,

mokytoja Jolanta Bieliauskienė,Telšių „Kranto“ progimnazija;

Nojus Abasevičius, 8 m. ,,Vasaros peizažas“,

mokytoja Irena Bernatonienė,Lazdijų r. Šeštokų mokykla

Deimantė Gaučaitė, 10 m. „Bundanti gamta“,

mokytoja Gintė Mažiulienė, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija;

Elzė Čiasnauskaitė, 10 m. ,,Pavasaris“,

mokytoja Renata Sondaitė – Bunevičienė, dizaino studija „Kukutis“;

Elžbieta Valčiukaitė, 10 m. ,,Pavasaris nuspalvino miestelį“,

mokytoja Jurgita Delonaitė –  Meškienė.  Kauno Antano Martinaičio dailės mokykla;

Gytė Labrincaitė, 10 m. ,,Pavasario peizažas“,

mokytoja Dalia Martinaitienė, Šiaulių centro pradinė mokykla;

Ieva Aršvilaitė, 9 m. ,,Pavasario stebuklas“,

mokytoja Domantė Šarakauskaitė – Ivanauskienė, Kauno A. Martinaičio dailės mokykla;

Justina Pociūtė, 10 m. ,,Pavasaris“,

mokytoja Dalia Rapalytė, Raseinių r. kultūros centro dailės studija;

Kotryna Tumosaitė, 9 m. ,,Pavasario pranašas“,

mokytoja Aldona Zaveckienė, Vilkaviškio r. Pajevonio pagrindinė mokykla;

Skaistė Lengvinytė, 10 m. ,,Pavasaris mano kaime“,

mokytoja Ingrida Taujanskienė, Kretingos r. Salantų meno mokykla;

Urtė Turauskaitė, 10 m. „Pavasario šlapdriba“,

mokytoja Edita Januškevičienė, Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokykla;

Vaiva Miliauskaitė, 9 m. ,,Pavasario peizažas Lietuvoje“,

mokytoja Nijolė Jakubauskienė, KTU inžinerijos licėjus, Kaunas;

Akvilė Kairytė, 12 m. „Pavasario peizažas Lietuvoje“,

mokytoja Kristina Rapševičienė, Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazija;

Milda Dambrauskaitė, 12 m. „Saulėtekis“,

mokytoja Dalia Čepulienė, Kauno dailės gimnazija;

Rūta Muznikaitė, 11 m. ,,Pirmoji žaluma“,

mokytoja Jolanta Grigienė, Janinos Miščiukaitės meno mokykla;

Andrėja Viličkaitė, 15 m. „Pavasario peizažas Lietuvoje“,

mokytoja Violeta Jonikaitė, Lapių pagrindinė mokykla;

Armantė Jupatovaitė, 16 m. „Paskutinės pavasario snaigės“,

mokytoja Violeta Jonikaitė, Lapių pagrindinė mokykla;

Darja Zaičenko, 17 m. „Pavasaris“,

mokytoja Tatjana Uporova, Klaipėdos „Žaliakalnio“ gimnazija;

Dominykas Ruibys, 16 m. „Linksmos spalvos“,

mokytoja Violeta Jonikaitė, Lapių pagrindinė mokykla;

Džiugas Ališauskas, 15 m. „Miražas“,

mokytoja Gintarė Norkienė, Raseinių meno mokykla;

Elžbieta Guobužaitė, 13 m. „Pavasario peizažas“,

mokytoja Daiva Miškinienė, Utenos Aukštakalnio progimnazija ir progimnazijos ,,Žiburio“ skyrius;

Jolita Janukaitytė, 16 m. „Pavasario peizažas Lietuvoje“,

mokytoja Rima Miliūnienė,   Kėdainių r. Truskavos pagrindinė mokykla;

Milana Miniailenko, 16 m. „Pavasario kontrastas“,

mokytoja Tatjana Uporova, Klaipėdos „Žaliakalnio“ gimnazija;

Renata Kilijonaitė, 16 m. „Pavasario peizažas Lietuvoje“,

mokytoja Rima Miliūnienė,   Kėdainių r. Truskavos pagrindinė mokykla;

Elena Abugelytė, 6 m. „Sode“,

mokytoja Aušra Šuliokienė, Marijampolės vaikų l/d „Rūta“;

Goda Bagdanavičiūtė, 6 m. „Rudenėlio spalvų šokis“,

mokytoja Gitana Beležintienė, Alytaus l/d „Pasaka“;

Jonas Irmantas Bruožys, 6 m. „Rudenėlis atkeliavo“,

mokytoja Daiva Staneikienė, Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla;

Kajus Kučinskas, 6 m. „Vakaras“,

mokytojos Nijolė Pajaujienė, AlmaTurčinavičienė, Kauno l/d „Žara“;

Laura Sofija Maskaliūnaitė, 5 m. „Šakos makos“,

mokytoja Virginija Krokininkaitė-Jarutienė, Lazdijų mokykla-darželis „Vyturėlis“;

Laurynas Matusevičius, 6 m. „Jau ruduo“,

mokytoja Nijolė Pajaujienė, Kauno l/d „Žara“;

Liutauras Smilgius, 6 m. „Trys berželiai“,

mokytoja Loreta Angilovienė, Joniškio l/d ,,Ąžuoliukas“;

Mingailė Miščikaitė, 6 m. „Kiškučio trobelė“,

mokytoja Irena Žemaitienė,Kauno l/d „Vaidilutė“;

Povilas Margevičius, 5 m. „Lapkritys“,

mokytoja Virginija Krokininkaitė-Jarutienė, Lazdijų mokykla-darželis „Vyturėlis“;

Saulė Kryžiūtė, 6 m. „Tas auksinis rudenėlis“,

mokytoja Nijolė Pajaujienė, Kauno l/d „Žara“;

Smiltė Ažukaitė, 6 m. „Gamtoje“,

mokytoja Aušra Šuliokienė, Marijampolės vaikų l/d „Rūta“;

Airidas Menkevičius, 8 m. „Žvejo ruduo“,

mokytoja Irena Bernatonienė,Lazdijų r. Šeštokų mokykla;

Dovydas Neverauskas, 7 m. „Ruduo Lietuvoje“,

mokytoja Danguolė Liorentienė,  Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla;

Elzė Lukoševičiūtė, 8 m. „Rudenėlis“,

mokytoja Dalia Rapalytė, Raseinių r. kultūros centro dailės studija;

Emilija Klimbytė, 8 m. „Rudens peizažas Lietuvoje“,

mokytoja Alma Kiškienė, Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla;

Gabija Sugusaraitytė, 7 m. „Rudens peizažas Lietuvoje“,

mokytoja Aušra Šuliokienė, Marijampolės vaikų l/d „Rūta“;

Laurynas Kazakevičius, 8 m. „Ruduo Lietuvoje“,

mokytoja Danguolė Liorentienė, Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla;

Lilija Gedvilaitė, 8 m. „Rudens grožis“,

mokytoja Liudvika Švedė, Plungės r. Platelių meno mokykla, Šateikių skyrius;

Maja Matulevičiūtė, 7 m. „Mano rudeniškas kelias į mokyklą“,

mokytoja Dalia Kobelevienė, Vievio meno mokykla;

Matas Molis, 8 m. „Rudens gėrybių peizažas“,

mokytoja Dalia Kobelevienė, Vievio meno mokykla;

Vilgelm Makutonovič, 7 m. „Paukščiai palieka namus rudenį“,

mokytoja Goda Gujienė, Trakų r. Paluknio „Medeinos“ gimnazija;

Viltė Čerškutė, 7 m. „Ruduo“,

mokytoja Inga Beskrovna, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija;

Ieva Rakauskaitė, 10 m. „Rudens peizažas Lietuvoje“,

mokytoja N. Jakubauskienė, KTU inžinerijos licėjus, Kaunas;

Joris Daminauskas, 10 m. „Ruduo“,

mokytoja Gintarė Baublytė,Vilniaus specialiojo l/d „Čiauškutis“ dienos socialinės globos centras;

Jokūbas Marma, 9 m. „Saulėlydis“,

mokytoja Adelė Kasputienė, Vievio meno mokykla;

Urtė Turauskaitė, 10 m. „Rudens peizažas Lietuvoje“,

mokytoja Edita Januškevičienė, Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokykla;

Vesta Žaleduonytė, 10 m. „Rudens peizažas Lietuvoje“,

mokytoja Kristina Rapševičienė, Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazija;

Gabrielė Petreikytė, 12 m. „Ruduo už lango“,

Palangos ,,Baltijos“ pagrindinė mokykla;

Goda Burneikaitė, 11 m. „Rudens vėjas“,

mokytoja Jolita Bičkienė, Marijampolės VV KKC meno mokykla;

Goda Irtmonaitė, 11m. „Rudens vėjas“,

mokytoja Kristina Rapševičienė, Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazija;

Katerina Malinauskaitė, 11 m. „Pasivaikščiojmas“,

mokytoja Giedrė Dadurkevičienė, Kauno dailės gimnazija;

Mantė Buivydaitė, 11 m. „Rudens simfonija“,

mokytoja Renata Sondaitė – Bunevičienė,  dizaino studija „Kukutis“;

Medėja Vaitkevičiūtė, 11 m. „Rudens peizažas Lietuvoje“,

mokytoja Dalia Rapalytė, Raseinių r. kultūros centro dailės studija;

Paulius Rapševičius, 11 m. „Rudens peizažas Lietuvoje“,

mokytoja Kristina Rapševičienė, Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazija;

Ugnė Stepanova, 12 m. „Rudens peizažas Lietuvoje“,

mokytoja Kristina Rapševičienė, Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazija;

Eglė Braževičiūtė, 18 m. „Rudens peizažas Lietuvoje“,

mokytoja Dalia Kobelevienė, Vievio meno mokykla;

Meida Ramonaitė, 13 m. „Miške“,

mokytoja Dalia Rapalytė, Raseinių r. kultūros centro dailės studija;

Nerilė Gailiūnaitė, 18 m. „Rudens spalvos“,

mokytojas Rimantas Kisielius, Vilniaus Žemynos gimnazija;

Roberta Diekontaitė, 16 m. „Rudens spalvos“,

mokytoja Ingrida Taujanskienė, Kretingos r. Salantų meno mokykla;

Vakarė Martišiūtė, 15 m. „Rudens spalvos“,

mokytoja Ingrida Taujanskienė, Kretingos r. Salantų meno mokykla;

Amelija Užeckaitė, 6 m. ,,Raudondvario pilis“,

mokytoja Nijolė Pajaujienė, Kauno l/d ,,Žara“,

Danielė Ūla Pliuskytė, 6m. „Senoji bažnyčia“.