TREČIOJO RESPUBLIKINIO VAIKŲ IR MOKSLEIVIŲ PIEŠINIŲ KONKURSO „PEIZAŽAS – RUDENS SPALVOS“ 2017 LAUREATŲ SĄRAŠAS


TREČIOJO RESPUBLIKINIO VAIKŲ IR MOKSLEIVIŲ PIEŠINIŲ KONKURSO

„PEIZAŽAS – RUDENS SPALVOS“ 17

Konkursą organizuoja Menų studija „Linksmos spalvos“ (V.Š.Į. „Linksmos spalvos“)

2017.10.21, Vilnius

 

LAUREATŲ SĄRAŠAS:

5-6 metų amžiaus grupėje atrinkti šie piešiniai:

Pirma vieta: ELIJA VAITIEKAITYTĖ, 5 m. „Jau atėjo rudenėlis“,

mokytojos Nijolė Pajaujienė ir Laura Spancernaitė,

Kauno lopšelis – darželis „Žara”;

 

Antra vieta: AUGUSTĖ DANIELIŪTĖ, 6 m. „Ruduo margina medžius“,

mokytoja Dalia Rapalytė,

Raseinių rajono kultūros centro dailės studija;

Antra vieta: LIEPA BLAŽYTĖ, 6 m. „Obuoliukai“,

mokytojos Nijolė Pajaujienė ir Aistė Blažienė,

Kauno lopšelis – darželis „Žara“;

 

Trečia vieta: SMILTĖ ASTRAUSKAITĖ, 6 m. „Auksaspalvis rudenėlis“,

mokytoja Dalia Kobelevienė,

Vievio meno mokykla;

 

Trečia vieta: AGNĖ KALEININKAITĖ, 6 m. „Sodas rudenį“,

mokytoja Eglė Smirnovienė,

Aštriosios Kirsnos mokykla, Lazdijų rajonas;

 

PADĖKOS UŽ KŪRYBIŠKUMĄ 5-6 metų amžiaus grupėje:

 

Goda Daukšytė, 5 m. „Rudens spalvos“,

mokytoja Renata Sondaitė,

Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro dizaino studija „Kukutis“;

 

Aidas Švaronas, 5 m. „Rudeninis dangus“

mokytoja Renata Sondaitė,

Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro dizaino studija „Kukutis“;

 

Rugilė Baranauskaitė, 6 m. „Lietutis grąžina Lietuvą“,

mokytoja Erika Bagdonavičiūtė,

Klaipėdos r. Kretingalės vaikų lopšelis-darželis;

 

Ema Pečiulytė, 6 m., „Auksinis rudenėlis“

mokytoja Nijolė Pajaujienė,

Kauno lopšelis-darželis „Žara“;

 

Vytautė Jasiūnaitė, 6 m. „Nuauksintos beržų kasos“

mokytoja Rasma Raudonienė,

Kauno moksleivių techninės kūrybos centro būrelis „Mažieji amatininkai“;

 

Titas Petkevičius, 6 m.Rudenėlis“

mokytoja Nijolė Pajaujienė,

Kauno lopšelis-darželis „Žara“;

 

Lukas Jonušas, 6 m. „Paukštelio pietūs“

mokytoja Jurgita Nagienė,

Telšių lopšelis-darželis „Eglutė“;

 

Ignas Dambrauskas, 6 m. „Paukščiai stebi dangų“

mokytoja Jurgita Nagienė,

Telšių lopšelis-darželis „Eglutė“;

 

Goda Taujenytė, 6 m. „Paukšteliai pasitinka rudenį“

mokytoja Jurgita Nagienė,

Telšių lopšelis-darželis „Eglutė“;

 

Rokas Staskevičius, 6 m. „Rudenėlis“,

mokytoja Eglė Smirnovienė,

Aštriosios Kirsnos mokykla, Lazdijų rajonas;

 

7-8 metų  vaikų amžiaus grupėje atrinkti šie piešiniai:

 

Pirma vieta: ASTRĖJA VAITKEVIČIŪTĖ, 7 m., „Saulėtas rudens rytas“

mokytoja Dalia Rapalytė Raseinių rajono kultūros centro dailės studija;

 

Antra vieta: KORNELIJA SMIRNOVAITĖ, 8 m., „Spalvingas ruduo“

mokytoja Audronė Bendaravičienė,

Aštriosios Kirsnos mokykla, Lazdijų rajonas;

 

Antra vieta: ADELĖ VASILIAUSKAITĖ, 7 m., „Pasivaikščiojimas rudeniniame sode“

mokytoja Loreta Narušienė,

Šiaulių Sauliaus Sondeckio menu gimnazija;

Trečia vieta: KOTRYNA ČEPONYTĖ, 8 m., „Tarp krentančių lapų“

mokytoja Roma Kotryna Juškienė,

Kauno tautinės kultūros centro tautodailės studija „Langas“;

 

Trečia vieta: GORDIJUS GERVĖ, 8 m., „Medis rudenį“

mokytojas Augenis Kasputis,

Vievio meno mokykla;

 

Trečia vieta: INGA MILAŠEVIČIŪTĖ, 7 m., „Rudenėlis keliauja per spalvotą Žemaitiją“

mokytoja Laima Šepikaitė,

Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija;

 

PADĖKOS UŽ KŪRYBIŠKUMĄ 7-8 metų amžiaus grupėje:

Danielė Mockutė, 8 m., „Katinai parke“

mokytoja Loreta Laurinavičienė,

Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centro dailės studija „Varsa“;

 

Žemyna Kirkutė, 8 m., „Vėjui pučiant“

mokytoja Roma Kotryna Juškienė,

Kauno tautinės kultūros centro tautodailės studija „Langas“;

 

Veronika Klivytė, 7 m., „Ruduo prie jūros“

mokytoja Rasma Raudonienė,

Kauno moksleivių techninės kūrybos centro būrelis „Mažieji amatininkai“;

 

Nika Jurkevičiūtė, 7 m., „Spalvingas ruduo“

mokytoja Rasa Tamašauskaitė,

Kauno Simono Daukanto Progimnazija;

 

Luknė Lukštaraupytė, 8 m., „Ežio grobis“

mokytoja Irina Nosova

 

Skaistė Blačiūnaitė, 8 m., „Lietinga diena“

mokytoja Rasma Raudonienė,

Kauno moksleivių techninės kūrybos centro būrelis „Mažieji amatininkai“;

 

Austėja Graževičiūtė, 7 m. „Saulėtas ir Lietingas ruduo“

mokytoja Dalia Morkienė,

Radviliškio dailės mokykla;

 

Arijus Stankevičius, 8 m., „Ruduo miške“

mokytas Augenis Kasputis,

Lentvario pradinė mokykla;

 

Mėta Zakšenskaitė, 8 m., „Geltoni berželiai prie upės“

mokytoja Arūnė Janulevičienė,

Kauno „Vyturio“ gimnazija;

 

Liepa Miškinytė, 7 m. „Spalvotas miškas“

mokytoja Stanislava Šarkauskaitė,

Rietavo M. K. Oginskio meno mokykla;

 

Agnieška Aukštakytė, 7m. „Auksinis ruduo parke“

mokytoja Dalia Rapalytė,

Raseinių rajono kultūros centro dailės studija;

 

Rūta Ambrutytė, 7 m. , „Rudens svajonė“

mokytoja Rasa Tamašauskaitė,

Kauno Simono Daukanto Progimnazija;

 

9-10 metų  moksleivių amžiaus grupėje atrinkti šie piešiniai:

Pirma vieta:  INARA MEŠKUNEC, 10 m. „Rudenėjantis miškas“

mokytoja Dalia Kobelevienė,

Vievio meno mokykla;

 

Antra vieta: GABRIELĖ MILAŠEVIČIŪTĖ, 9 m. „Ruduo sveikina ežiuką“

mokytoja Laima Šepikaitė,

Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija;

 

Antra vieta: DOMINYKAS DANILIAUSKAS, 9 m. „Ruduo spalvina ir dažo“

mokytoja Arūnė Janulevičienė,

Kauno “Vyturio” gimnazija;

Trečia vieta: KARINA KARPINAITĖ, 9 m. „Ruduo“

mokytoja Janina Budrienė,

Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija;

 

Trečia vieta: VITA BEINORAITĖ, 10 m. „Mūsų namai- miškas“

mokytoja Petronė Sekonienė,

Zarasų meno mokykla;

 

PADĖKOS UŽ KŪRYBIŠKUMĄ 9-10 metų  moksleivių amžiaus grupėje:

 

Rugilė Pumputytė, 9 m. „Rodosi lietutis kaupiasi“

mokytoja Justina Šaltė,

Šiaulių Sauliaus Sondeckio menu gimnazija;

 

Dovydas Rutkauskas, 9 m. „Gražus rudenėlis“

mokytoja Arūnė Janulevičienė,

Kauno “Vyturio” gimnazija;

 

Lukas Džiuga, 9 m. „Rūko Šydas“

mokytoja Arūnė Janulevičienė,

Kauno “Vyturio” gimnazija;

 

Lukas Linkevičius, 10 m. „Dargana”

mokytoja Julija Davidavičienė,

Elektrėnų meno mokykla;

 

Ema Dapkutė, 9 m. „Rudens nuotaika“

mokytoja Janina Budrienė,

Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija;

 

Ana Marija Jodeikaitė, 10 m. „Lietaus miestas“

mokytoja Vaida Griciuvienė,

Radviliškio dailės mokykla;

 

Nerija Buškevičiūtė, 9 m. „Ruduo kaip lapė ar lapė kaip ruduo?“

mokytoja Arūnė Janulevičienė,

Kauno “Vyturio” gimnazija;

 

Ugnė Bislytė, 9 m. „Atsisveikinimas su rudeniu“

mokytoja Arūnė Janulevičienė,

Kauno “Vyturio” gimnazija;

 

 

11-12 metų  moksleivių amžiaus grupėje atrinkti šie piešiniai:

 

Pirma vieta: TADAS AMBROZAITIS, 11 m. „Rudens Atspalviai“

mokytoja Dalia Rapalytė,

Raseinių rajono kultūros centro dailės studija;

 

Antra vieta: MEDA BABONAITĖ, 11 m. „Prie ežero“

mokytoja Dalia Rapalytė,

Raseinių rajono kultūros centro dailės studija;

 

Antra vieta: VILTĖ LAPĖNAITĖ, 11 m. „Romantiškas ruduo“

mokytoja Goda Gujienė,

Trakų r. Paluknio “Medeinos” gimnazija;

 

Trečia vieta: GRETA SUSLAVIČIŪTĖ, 12 m. „Pakeliui į rudenį“

mokytoja Julija Davidavičienė,

Elektrėnų meno mokykla;

 

Trečia vieta: EMILIS RAGAUSKAS, 11 m. „Rudens spalvos“

mokytoja Genia Vaičikauskienė,

Kupiškio r. Subačiaus gimnazija;

 

PADĖKOS UŽ KŪRYBIŠKUMĄ 11-12 metų  moksleivių amžiaus grupėje:

 

Brigita Koncevičiūtė, 12 m. „Ąžuolai mąstytojai rudenio padangėj“

mokytoja Laima Šepikaitė,

Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija;

 

Gabrielė Paulauskytė, 11 m. „Beržynas“

mokytoja Dalia Rapalytė,

Raseinių rajono kultūros centro dailės studija;

 

Eglė Vasiliauskaitė, 12 m. „Rudens Vėjas“

mokytojas Augenis Kasputis,

Vievio meno mokykla;

 

Katrė Urbonaitė, 12 m. „Šaltas rudenėlis pasijuokti moka“

mokytoja Laima Šepikaitė,

Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija;

 

Naglis Smirnovas, 11 m. “Rudens pasaka”

mokytoja Eglė Smirnovienė,

Aštriosios Kirsnos mokykla, Lazdijų rajonas;

 

Luka Telmentaitė, 11 m. „Pasivaikščiojimas rudenį“

mokytoja Loreta Laurinavičienė,

Klaipėdos Karalienės Luizės jaunimo centro dailės studija „Varsa“;

 

Adrija Kondratavičiūtė, 12 m. „Rudeninis medis“

mokytojas Augenis Kasputis,

Vievio meno mokykla;

 

Rusnė Račinskaitė, 12 m. „Lapai“

mokytoja Daiva Laurinavičienė,

Panevežio Vytauto Mikalausko menų gimnazija;

 

Kotryna Balnytė, 11 m. „Lik sveika, vasara!“

mokytoja Gitana Mataitienė,

Elektrėnų meno mokykla;

 

Ugnė Macionytė, 12 m. „Nustebę“

mokytoja Asta Mincytė,

Panevežio Vytauto Mikalausko menų gimnazija;

 

Ugnė Railaitė, 12 m. „Kaštonas“

mokytoja Asta Mincytė,

Panevežio Vytauto Mikalausko menų gimnazija;

 

Melita Jankūnaitė, 11 m. „Ruduo“

mokytojas Augenis Kasputis,

Vievio meno mokykla;

 

13-19 metų  moksleivių amžiaus grupėje atrinkti šie piešiniai:

 

Pirma vieta: ADELINA ELENA KOFMAN, 13 m. „Ruduo“

mokytoja Grasilda Indriūnienė,

Panevežio Vytauto Mikalausko menų gimnazija;

 

Antra vieta: JONĖ ŠANTARAITĖ, 13 m. „Namas“

mokytoja Grasilda Indriūnienė,

Panevežio Vytauto Mikalausko menų gimnazija;

Antra vieta: LAURA JURKAITYTĖ, 18 m. „Rudens Melancholija“

mokytoja Rima Steponėnienė,

Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija;

 

Trečia vieta: LIJANA MAŽEIKAITĖ, 13 m. „Lapams krintant…“,

mokytoja Goda Gujienė,

Trakų r. Paluknio “Medeinos” gimnazija;

Trečia vieta: URTĖ URBONAITĖ, 14 m. „Ruduo-spalvų aruodas“

mokytoja Laima Šepikaitė,

Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija;

 

PADĖKOS UŽ KŪRYBIŠKUMĄ 13-19 metų  moksleivių amžiaus grupėje:

Gintautė Ažnaitė, 16 m. „Rudenėja…“

mokytoja Rita Sidkovienė,

Neveronių gimnazija, Kauno raj.,

 

Jokūbas Tumelis, 17 m. „Rudeninė vienatvė“,

mokytoja Rasa Vaitkutė-Žemaitienė,

„Saulės“ privati gimnazija, Vilnius;

 

Vaiva Birutytė, 18 m.  „Eskizas Šiauliams“

mokytoja Ingrida Budraitienė,

Juliaus Janonio gimnazija, Šiauliai;

 

Urtė Lukštytė, 14 m. „Gervės atsisveikinimas“

mokytoja Roma Kotryna Juškienė,

Kauno tautinės kultūros centro tautodailės studija “Langas”;

 

Karolina Armonaitė, 13 m. „Rudens medžių šneka“

mokytoja Laima Šepikaitė,

Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija;

 

Giedrė Kvecytė, 17 m. “Žemaitijos kalvose rudens šneka”

mokytoja Laima Šepikaitė,

Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija;

 

Karolina Miežetytė, 14 m. „Rudens nuspalvintas peizažas“

mokytoja Živilė Sabaliauskaitė,

Kretingos Simono Daukanto progimnazija;

 

Evelina Mociejūnaitė, 16 m. „Negyvenamas kraštas“

mokytoja Eglė Smirnovienė,

Aštriosios Kirsnos mokykla,Lazdijų rajonas;

 

Karolina Stankevičiūtė, 15 m. „Tyloje“

mokytoja Eglė Smirnovienė,

Aštriosios Kirsnos mokykla,Lazdijų rajonas;

 

Augustė Mižutavičiūtė, 13 m. „Rusvais epušėlių lapeliais ateina geltonas ruduo“

mokytoja Laima Šepikaitė,

Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija;

 

Ivona Bujnovskaja, 15 m. „Vėlyvas ruduo“

mokytoja Goda Gujienė,

Trakų r. Paluknio “Medeinos” gimnazija;

 

Karolis Burškys, 18 m. “Eskizas Šiauliams”,

mokytoja Ingrida Budraitienė,

Juliaus Janonio gimnazija, Šiauliai;

 

PADĖKOS MOKYTOJOMS gerai paruošusioms mokinius konkursui:

Mokytoja NIJOLĖ PAJAUJIENĖ, Kauno lopšelis-darželis „Žara“;

Mokytoja JURGITA NAGIENĖ, Telšių lopšelis-darželis „Eglutė“;

Mokytoja ARŪNĖ JANULEVIČIENĖ, Kauno “Vyturio” gimnazija;

Mokytoja DALIA RAPALYTĖ, Raseinių rajono kultūros centro dailės studija;

Mokytojas AUGENIS KASPUTIS, Vievio meno mokykla;

 

Komisijos nariai:

Žimantė Žindulienė, V.š.Į. „Linksmos spalvos“ direktorė, menų studijos „Linksmos spalvos“ vadovė, dalininkė, LDS narė, mokytoja;

Regina Andriulaitytė, dailininkė, LDS narė, mokytoja – metodininkė;

Darja Taškinova, dailės mokytoja;

Justina Pakalnytė dailininkė, dailės mokytoja;

Natalja Taškinova dailininkė, vyr. dailės mokytoja;

 

Komisijos pirmininkas:

Dr.Jurgis Vroblevičius, LDS narys, Dizaino sajungos narys, VDA docentas,  socialinių mokslų daktaras;

 

Komisijos darbo laikas – 2017 m. spalio 21 d.

Komisijos darbo vieta – Menų studija „Linksmos Spalvos“, Laisvės pr. 123, Vilnius