Studijos Pašilaičiuose Tvarkaraštis


TVARKARAŠTIS: MENŲ STUDIJOJE „LINKSMOS SPALVOS“ 2018.10.04

Adresu: Laisvės pr.123, Vilnius (Pašilaičiuose)

PIRMADIENIS
STUDIJA (klasė) NR. 1

11.00 – 13.15 val. – Akvarelės liejimas / šilko tapyba / tapyba akrilu suaugusiems (trijų/ aštuonių savaičių programos, gali būti tęstinės iki metų pabaigos) dėstytojos dailininkės Ieva/  Žimantė, Rytis/ Justina;

13.30–14.30 val. –  Dailė 6-10 m. moksleiviams 1 val. – mokytoja dailininkė Natalja (grupė renkama);
14.30–16.00 val. – Dailė, tapyba  8- 10 m. moksleiviams – mokytoja dailininkė Rūta;
16.00– 17.30 val. – Tapyba, piešimas, kompozicija 9- 16 m. moksleiviams – mokytoja dailininkė Rūta

17.30 –18.15  val.– Dailė mažiesiems „Mažųjų dailininkų studija“ (3,5– 4 m. vaikams) – mokytoja dailininkė Rūta

18.15 –19.05 val. – Dailė mažiesiems „Mažųjų dailininkų studija“ (5–6 m. vaikams) – mokytoja dailininkė Rūta

19.00 –21.00 val. – Tapyba suaugusiems mokytoja dailininkai Aušra/  Sergejus (grupė renkama, dirbame užsiregistravus 3 žmonėms, trijų / aštuonių savaičių programos, gali būti tęstinės iki metų pabaigos) – grupė renkama pradedame dirbti nuo š. m. spalio 2 d., ar 9 d., pagal registraciją;

STUDIJA (klasė) NR. 2

14.30–16.00 val. – Dailė, piešimas 7 – 9 m. moksleiviams – mokytoja dailininkė Ieva (grupė renkama);

 

16.10– 17.40 val. – Tapyba, piešimas, kompozicijos pagrindai 7- 11 m. moksleiviams – mokytoja dailininkė Natalja;

17.40 – 18.10 val. – Keramikos studija „Molio namučiai“ 3,5 – 4  m. vaikams (30 – 35 min.) – mokytoja dailininkė Natalja;

18.15–19.00 val. – Keramikos studija „Molio namučiai“ 5–6 m. vaikams – mokytoja dailininkė Natalja;
19.00–19.30 val. – Keramikos studija „Molio namučiai“ 3,5 m. vaikams (30 min) –mokytoja dailininkė Natalja;

 STUDIJA (klasė) NR. 3

15.30- 16.15 val.   Vokiečių kalba/ gal anglų kalba 10-12 m. moksleiviams ( 1 ak val.) – mokytoja Dalia Jonytienė;

16.30-17.15 val. Italų kalba ( 1 ak val.) 10-14 m. moksleiviams – mokytoja Dalia Jonytienė;

17.30 -19.00 val.- Dailė, piešimas 7 – 9 m. moksleiviams – mokytoja dailininkė Žimantė;

MAŽOJI  STUDIJA (klasė):

16.00 –17.30 val. – dailės pagrindai ir šilko tapyba, akvarelės liejimas, dekupažas, dekoravimas, dizaino pagrindai, floristika 9 – 17 m. moksleiviams – mokytoja dailininkė Žimantė/ Ieva/ Justina;

14.30–16.30 val. – Siuvimo dizaino būrelis  7– 9 m. moksleiviams (2 pilnos val.)– mokytoja Audronė;

 16.30 val. – 18.30 val. – siuvimo su  mados dizaino pradmenimis būrelis  10- 16 m. moksleiviams (2 pilnos val.)– mokytoja Audronė;

 

ANTRADIENIS
STUDIJA (klasė) NR. 1

9.30–11.00 val. – DAILĖ (RYTAIS) 7-11 m. moksleiviams – mokytoja dailininkė Ieva / (Žimantė antroje grupė);

11.30 – 13.30 val. – Tapyba akrilu ant drobės suaugusiems – mokytojas dailininkas Rytis;

14.30–16.00 val.– Dailė, tapyba, piešimas  7- 12 m. moksleiviams – mokytoja dailininkė Ieva;
16.00– 17.30 val. – tapyba, piešimas, kompozicija 8-11 m. moksleiviams – mokytoja dailininkė Ieva;

17.30–18.15  val.– Dailė mažiesiems „Mažųjų dailininkų studija“ (4 m. vaikams) – mokytoja dailininkė Ieva;

18.15–19.05 val. – Dailė mažiesiems „Mažųjų dailininkų studija“ (5 –6 m. vaikams) – mokytoja dailininkė Ieva;

STUDIJA (KLASĖ) NR. 2

9.25–11.55 val. – DAILĖ (RYTAIS) 7-11 m. moksleiviams – mokytoja dailininkė Žimantė;
14.30–16.00 val. –  Piešimo pagrindai ir kompozicija 9 -14 m. moksleiviams – dėstytojas dailininkas Rytis;

16.00–17.30 val. – Akademinis piešimas, kompozicija 11- 18 m. moksleiviams– dėstytojas dailininkas Rytis;
17.30–19.00 val. – Akademinis piešimas moksleiviams ( laikas ir Akcijos pamokoms su mokinio priemonėmis) 12 –18 m. moksleiviams – dėstytojas dailininkas Rytis;

19.00–21.30 val.–Tapyba ir  piešimas suaugusiems – dėstytojas dailininkas Rytis; (grupė renkama)

STUDIJA (klasė) NR. 3

15.00 – 16.00 val. – Siuvimo ( su mados dizaino elementais ) būrelis  8– 12 m. moksleiviams – mokytoja Audronė;

16.10 val.  – 17.10 val. – Siuvimo ( su karoliukų vėrimu, ar su  mados dizaino elementais) būrelis  9-14 m. moksleiviams – mokytoja Audronė;

17.20val.- 18.20 val. – Siuvimo ( su karoliukų vėrimu, ar su  mados dizaino elementais) būrelis  9-14 m. moksleiviams – mokytoja Audronė;

 

TREČIADIENIS

 STUDIJA (klasė) NR. 1

9.15 – 10.45 val. – Dailė, tapyba, kompozicija 7-10 m. moksleiviams – mokytoja dailininkė Ieva;

11.00 – 13.00 val. – Tapyba suaugusiems /Akademinis piešimas (grupė renkama, dirba nuo spalio 15 d.) – dėstytojas dailininkas Rytis;

13.30-14.30 val.– Dailė 7-10 m. moksleiviams – mokytoja dailininkė Natalja, Žimantė ;

14.30–16.00 val. – Dailė, piešimas, tapyba 7 – 10 m. moksleiviams – mokytoja dailininkė Žimantė;

16.00 –17.30 val. – Dailės pagrindai: piešimas, tapyba, akvarelės liejimas, dekupažas, šilko tapyba, dekoravimas, dizaino pagrindai moksleiviams – mokytoja dailininkė Žimantė;

17.30-18.15 val.– Dailė mažiesiems „Mažųjų dailininkų studija“ (4– 5 m. vaikams) –  mokytoja dailininkė Žimantė;

18.20–19.05 val. – Dailė mažiesiems „Mažųjų dailininkų studija“ (5– 6 m. vaikams) –  mokytoja dailininkė Žimantė;
STUDIJA (KLASĖ) NR. 2

10.45 val.- 11.20 val.–  Dailė 3,5 m.- 4 m. vaikams (30-35 min.) – mokytoja dailininkė Ieva;

11.25 val.- 12.10 val.– Dailė 4 -5- 6 m. vaikams (1ak valanda) – mokytoja dailininkė Ieva;

13.30-14.30 val.– Dailė 7-10 m. moksleiviams – mokytoja dailininkė Natalja; (grupė renkama, dirbame jei yra registracija)

14.30 – 16.00 val. – Dailė, rankdarbiai, papjė mašė kūrimas 7 – 9 m. moksleiviams  – mokytoja dailininkė Natalja;
16.00 –17.30 val – Dizaino, scenografijos, architektūros  ir dailės, bei kompozicijos  pagrindai – mokytoja dailininkė Rūta;

17.30 –19.00 val. – Akademinis piešimas 11 – 16 m. (galimas mokinio amžius iki 18)  moksleiviams 2 ak. valandos priemonės suteikiamos  – mokytoja dailininkė Rūta;

19.00 –20.30 val. – Piešimas suaugusiems  – mokytoja dailininkė Rūta;

STUDIJA (KLASĖ) NR. 3

14.30–16.30 val. – Siuvimo dizaino būrelis  7– 9 m. moksleiviams (2 pilnos val.0– mokytoja Audronė;

16.30 val. – 18.30 val. siuvimo su  mados dizaino pradmenimis būrelis  10- 16 m. moksleiviams (1ak val.) – mokytoja Audronė

MAŽOJI  KLASĖ :

14.30- 16.00 val. – keramika, lipdymas 7-12 m. mokinimas (1 val.) – mokytoja dailininkė Natalja;

16.30-17.15 val. Italų kalba ( 1 ak val.) 10-14 m. moksleiviams – mokytoja Dalia Jonytienė;

17.30-18.15 val. Italų kalba ( 1 ak val.) 15-17 m. moksleiviams – mokytoja Dalia Jonytienė;

18.20-19.05 val. Vokiečių kalba 10 – 12 m. moksleiviams ( 1 ak val.) – mokytoja Dalia Jonytienė;

 

KETVIRTADIENIS
STUDIJA (klasė) NR. 1
11.00 – 13.15 val. – Akvarelės liejimas / šilko tapyba / tapyba akrilu suaugusiems (trijų/ aštuonių savaičių programos, gali būti tęstinės iki metų pabaigos) Žimantė, Justina;

13.30 – 14.30 val. – Dailė ir piešimas, rankdarbiai, papje mašė kūrimas 7- 8 m. moksleiviams (1 pilna valanda) – mokytoja dailininkė Natalja;
14.30 – 16.00 val. – Dailė, piešimas, tapyba, kompozicija (8- 13 m. moksleiviams) – mokytoja dailininkė Žimantė;
16.10 – 17.40 val. – Dailė, piešimas, tapyba, kompozicija  7-12 m. moksleiviams – mokytoja dailininkė Žimantė;

……………

14.30 – 16.00 val.- Dailė, piešimas ir papjė mašė kūrimas 7-12 m. moksleiviams – mokytoja dailininkė Natalja, Žimantė;

16.10 – 17.40 val. – Dailė, piešimas ir papjė mašė kūrimas 7-12 m. moksleiviams – mokytoja dailininkė Natalja;

…………

17.45–18.30 val. – Dailė 3– 4 m. vaikams – mokytoja dailininkė Justina;

18.30- 19.15 val.-  Dailė 4–5– 6 m. vaikams – mokytoja dailininkė Justina;

STUDIJA (klasė) NR. 2
14.30 – 16.00 val. – Dailės pagrindai: piešimas ir tapyba, grafika, animacija  10 -15 m. moksleiviams – mokytoja dailininkė Justina;

16.00–17.30 val. – Dailė ir  komiksų  kūrimas  9- 15 m. moksleiviams (jei priemonės mokinio AKCIJA , kaina 32 eur. ) – mokytoja dailininkė Justina;

17.30 – 19.00 val. – Dailė, piešimas, tapyba, kompozicija  6,5 m. – 9 m. moksleiviams – mokytoja dailininkė Žimantė;

19.00–19.45 val. – Dailės pamokėlės 4– 5 m. vaikams – mokytoja dailininkė Žimantė (grupė renkama, dirbame nuo spalio 1d.);

STUDIJA (klasė) NR. 3

14.30 – 16.00 val. – piešimas, tapyba ir kompozicija 10 –16 m. moksleiviams  – dėstytojas dailininkas Sergejus;

16.00 – 17.30 val. –  Tapybos pagrindai ir kompozicija 11 – 12 – 17 m. moksleiviams  – dėstytojas dailininkas Sergejus;

17.30 val.–18.05 val. – keramika, lipdymas 3-4 m vaikams (30-35-40 min, pagal dėmesio išlaikymą )– mokytoja dailininkė Natalja;

18.15 val.–19.00 val. – keramika, lipdymas 4- 5-6 m vaikams (1ak.val.)– mokytoja dailininkė Natalja;

19.10 val.– 21.10 val. – Tapyba akrilu ant drobės suaugusiems – mokytoja dailininkė Aušra;

MAŽOJI STUDIJA (klasė):

15.00 – 16.00 val. – Siuvimo ( su mados dizaino elementais ) būrelis  8– 12 m. moksleiviams – mokytoja Audronė;

16.10 val.  – 17.10 val. –Siuvimo ( su karoliukų vėrimu, ar su  mados dizaino elementais) būrelis  9-14 m. moksleiviams – mokytoja Audronė;

17.20val.- 18.20 val. – Siuvimo ( su karoliukų vėrimu, ar su  mados dizaino elementais) būrelis  9-14 m. moksleiviams – mokytoja Audronė
PENKTADIENIS
STUDIJA (klasė) NR. 1,
13.00 –14.30 val. – Dailė, rankdarbiai, papjė mašė, šilko tapyba irk lt. 7–10 m. moksleiviams – mokytoja dailininkas Natalja; (grupė dirba nuo spalio 15d. )

14.30–16.10 val. – Dailė, piešimas, kompozicija 7–10 m. moksleiviams – mokytoja dailininkė Justina;
16.10–17.40 val. – Tapyba ir piešimas, grafika 9–15 m. moksleiviams – mokytoja dailininkė Justina;
17.40 – 19.10 val. – Tapyba ir piešimas, grafika  5,5 m. – 6 m. – 7 m. – 8m. vaikams (2 ak val. )– mokytoja dailininkė Justina;

galimybė lankyti (prisijungti prie grupės) po  1 ak. val. (nuo 17.40 –18.25. ir nuo 18.25 -19.10 val.

STUDIJA (klasė) NR. 2.

16.00 – 17.30 val. – Keramika, lipdymas 7-12 m. moksleiviams – mokytoja dailininkė Natalja;

17.30 val. – 18.15 val. –  Keramika, lipdymas 4-6 m. vaikams – mokytoja dailininkė Natalja;

18.15 –19.00 val. –  Dailė  4- 5- 6 m. vaikams – mokytoja dailininkė Natalja;

STUDIJA (klasė) NR. 3

14.30–16.00 val. – Dailė, piešimas, kompozicija 10-16 m. moksleiviams  – dėstytojas dailininkas Rytis;

16.10 –17.40 val. – Akademinis piešimas 12 – 17 m. moksleiviams 2 ak. val. – dėstytojas dailininkas Rytis;

17.40–19.10 val. – Akademinis piešimas 14 – 19 m. moksleiviams 2 ak. val.) – AKCIJA / 29 Eur. mėnesiui be priemonių / 42 eur. kai priemonės suteikiamos/ pasirenkama/ – dėstytojas dailininkas Rytis;

19.10–21.10 val.– Tapyba ir  piešimas suaugusiems – dėstytojas dailininkas Rytis;(grupė renkama)

 

MAŽOJI (klasė) STUDIJA:

14.30 – 16.30 val. – Siuvimo, mados dizaino būrelis  7– 10 m. moksleiviams  2 val. – mokytoja Audronė;

16.40 –18.40 val. – Siuvimo  su mados dizaino elementais būrelis  8– 12 m. moksleiviams – mokytoja Audronė ir Monika;

 

ŠEŠTADIENIS
STUDIJA (klasė) NR. 1

9.30- 10.00  val.– Dailė 3 – 4 m. vaikams (30  min.) – mokytoja dailininkė Žimantė; (grupė renkama, dirbame nuo spalio 1 d.)

10.00 –10.45 val. – Dailė, tapyba 4 -5- 6 m. vaikams– mokytoja dailininkė Rūta;
10.45 –11.30 val. – Dailė, tapyba 5- 6 m. vaikams (1 ak. val.) – mokytoja dailininkė Rūta;
11.30 –13.00 val. Dailė, tapyba 5 -6 -7 m. vaikams (1ak.val.)– mokytoja dailininkė Žimantė;

13.00–14.30 val. – Dailė, tapyba ir kompozicija 7 – 12 m. moksleiviams– mokytoja dailininkė Žimantė;
14.30 –16.00 val. – Dailės pagrindai: kompozicija ir  tapyba 8- 15 m. moksleiviams  (2 ak. val.)– mokytoja dailininkė Rūta

16.15 –18.15 val. Tapyba suaugusiems / priemonės suteikiamos – mokytoja dailininkė Aušra;

STUDIJA (klasė) NR. 2

9.25– 10.00 val. – Dailė 3,5-  4 – 4,5  m. vaikams (35 min.) – mokytoja dailininkė Rūta (grupė renkama – dirba  nuo spalio 15 d.)

10.00 –11.30 val. – Dailė, tapyba, kompozicija 7- 9 m. vaikams (2 ak. val.) – mokytoja dailininkė Žimantė;

11.30 – 13.00 – Dailė, tapybos pagrindai, piešimas  7- 12 m. moksleiviams (2 ak. val.)  – dėstytoja dailininkė Rūta;

13.00 – 14.30 val. – akademinio piešimo ir kompozicijos pagrindai  9-15 m. moksleiviams AKCIJA / 29 Eur. mėnesiui be priemonių / 42 eur., kai priemonės suteikiamos (2 ak. val.) Akcija –  dėstytoja dailininkė Rūta;

14.30 –16.00 val.– Dailė, kompozicija, akvarelės liejimas, šilko tapyba, dekoravimas ir kita taikomoji dailė  8 – 14   m. moksleiviams – mokytoja dailininkė Žimantė;

STUDIJA (klasė) NR. 3

9.45 – 10.30 val. – Keramika 4– 6 m. vaikams – mokytoja dailininkė Natalja;

10.30 – 11.15 val. –  Dailė, tapyba 4- 6 m. vaikams (ir rusiakalbiams) (1 ak. val.) – mokytoja dailininkė Natalja;

11.20 – 12.50 val. – Dailė, piešimas su rusų etnokultūros elementais 7- 11 m. moksleiviams (grupė ir lietuviškai ir rusiškai kalbantiems mokiniams)– mokytoja dailininkė Natalja;

13.00 –14.30 val. – Tapybos pagrindai, kompozicija  8-14 m. moksleiviams  (2 ak. val.)  – dėstytojas dailininkas Paulius;

14.40 –16.10 val. –  AKADEMINIS PIEŠIMAS 10- 17 m. moksleiviams (2 ak. val.) – dėstytojas dailininkas Paulius;

16.10 – 17.40 –  DAILĖS PAGRINDAI: AKADEMINIS PIEŠIMAS (13- 19 m. moksleiviams 2 ak. val.) – AKCIJA / 29 Eur. mėnesiui be priemonių / 42 eur., kai priemonės suteikiamos/ pasirenkama/ – dėstytojas dailininkas Paulius;

 

Arba pagal registraciją (planuojama  žiūrėti , kas registruojasi ir jų poreikius kalbos mokymo, skirti laiką kalbų grupėms) – vykdoma registracija:

16.00 – 17.30 val. – AKVARELĖS LIEJIMAS/ DAILĖ / DEKUPAŽAS / ŠILKO TAPYBA SUAUGUSIEMS – mokytojos dailininkės Žimantė, Rūta, Ieva ir kt./ trijų , keturių savaičių kursai;
Arba
Nuo 17.00 – 18.30 val. – Karoliukų vėrimas 6-11 m. moksleiviams (2 ak. val.) grupė renkama- registruojama/   – mokytoja dailininkė Darja / trijų,  keturių savaičių kursai;

 

SEKMADIENIS

STUDIJA (klasė) NR. 1

10.00 –10.45 val. – Sekmadieninė dailės mokyklėlė: dailė, tapyba, dekoravimas 4 – 6 m. vaikams (1 ak val.) – mokytoja dailininkė  Justina (grupė registruojamos užsiėmimai bus nuo š. m. spalio 15 d.);

11.00 –12.30 val. (1 studija)– Dailė, piešimas, tapyba 6 –11 m. moksleiviams – mokytoja dailininkė Žimantė (grupė registruojamos užsiėmimai bus nuo š. m. spalio 15 d.);

13.30 – 15.00 val. – Papuošalų kūrimas, karoliukų vėrimas suaugusiems (2 ak. val.) – mokytoja dailininkė Darja; (kartais grupė dirba šeštadienį nuo 16.30 val., ar 17.00 val., pagal susitarimą

STUDIJA (klasė) NR. 2

10.00 – 11.35 val. – Sekmadieninė dailės mokyklėlė 4,5 m. – 5 m. vaikams (dailė, tapyba, dekoravimas, karoliukų vėrimas -1 ak val.) – mokytoja dailininkė Darja; (grupė registruojamos užsiėmimai bus nuo š. m. spalio 1 d.);

11.00 – 11.45 val. – Sekmadieninė dailės mokyklėlė 5 m. – 6 m. vaikams (dailė, tapyba, dekoravimas, karoliukų vėrimas (1 ak val.) – mokytoja dailininkė Darja; (grupė registruojamos užsiėmimai bus nuo š. m. spalio 1 d.);

12.00 – 13.30 val. – Karoliukų vėrimas 6-11 m. moksleiviams (2 ak. val.) – mokytoja dailininkė Darja; (kartais grupė dirba šeštadienį nuo 16.30 val., ar 17.00 val.-pagal susitarimą;

STUDIJA (klasė) NR. 3

10.00- 12.30 val. – Tapyba suaugusiems-  2-3 mėn. kursas (grupė registruojamos užsiėmimai bus nuo š. m. spalio 1 d.)-  dėstytoja dailininkė Dalia;