Vaidybinė saviraiška ir lyderystė


VAIDYBINĖ SAVIRAIŠKA IR LYDERYSTĖS UGDYMAS

Pašilaičiai, Laisvės pr.123, Vilnius

 

DVI GRUPĖS:

 GRUPĖ  8 – 11 M. MOKSLEIVIAMS

Savaitės diena: ketvirtadienis 17.30 – 18.30

 GRUPĖ  12 – 16 M. MOKSLEIVIAMS

Savaitės diena: ketvirtadienis 18.40 – 19.40

 

Pamokos trukmė viena valanda (60 min.)

Vaidybinė saviraiška ir lyderystės ugdymas – tai vaizdinės ir vaidybinės saviraiškos, kūrybiškumo bei lyderystės ugdymo metodais sudarytas užsiėmimų planas, skatinantis jaunų žmonių saviugdą, lyderystę, asmeninę iniciatyvą, kūrybiškumą, ruošiant juos aktyviam ir prasmingam dalyvavimui visuomenės gyvenime.

Užsiėmimų tikslas vaidybinės raiškos metodais lavinti vaizduotę, pažinti save, susipažinti su teatru, atsikratyti kompleksų, turiningai praleisti laiką ir pajusti kūrybinio darbo proceso malonumą. Sceniniai žaidimai, improvizacijos, pantomimos elementai, raiškus skaitymas, vaidyba ir kt. sudarys sąlygas vaikų saviraiškai.

Mokysimės judesiu, mimika, balsu išreikšti savo nuotaikas, improvizuosime, vaidinsime trumpas situacijas. Patys kursime pasakas, rašysime scenarijus, išmoksime pasigaminti dekoracijas ir kostiumus.

Užsiėmimų metu vaikai atsipalaiduos, nusiramins, ims rodyti kūrybinę iniciatyvą, išmoks išsikelti personažo tikslą ir jo siekti kūrybingai panaudodami vaizduotę, mąstymą, geriau valdys judesį, kūną ir balsą. Vaizdinės saviraiškos pratimai pažadins laisvas asociacijas, intuiciją ir drąsą. Bendraudami vaizdinės raiškos būdais vaikai lengviau prisitaikys prie situacijos, įgaus pasitikėjimo savimi.

Pamokų tikslas: atsikratyti bendravimo komplekso, uždarumo, laisvai kalbėti ir reikšti mintis, interpretuoti, nevaržomai išsakyti savo nuomonę, tapti įdomiu pašnekovu, padaryti įspūdį. Atsiras pasitikėjimas savimi, kuris suteiks galimybę drauge su kitais išbandyti ir panaudoti naujai įgytus įgūdžius.

 

Studijos vadovė TV režisierė, redaktorė, menininkė Aida Vėželienė

Registracija:

8 614 52659, 8 68784853 (Žimantė)

linksmosspalvos@gmail.com
VAIDYBINĖ SAVIRAIŠKA IR LYDERYSTĖS UGDYMAS

(Jeruzalės g. 21-15, Vilnius)

Renkama  grupė 12 – 15 m. moksleiviams

Pamokos trukmė viena valanda (60 min.)

Savaitės diena: (derinsime laiką, grupė renkama – galėtų būti šeštadienis nuo 15.00 iki 16.00 ir nuo 16.30 iki 17.30 val.)

Vaidybinė saviraiška ir lyderystės ugdymas – tai vaizdinės ir vaidybinės saviraiškos, kūrybiškumo bei lyderystės ugdymo metodais sudarytas užsiėmimų planas, skatinantis jaunų žmonių saviugdą, lyderystę, asmeninę iniciatyvą, kūrybiškumą, ruošianti juos aktyviam ir prasmingam dalyvavimui visuomenės gyvenime.

Užsiėmimų tikslas vaidybinės raiškos metodais lavinti vaizduotę, pažinti save, susipažinti su teatru, atsikratyti kompleksų, turiningai praleisti laiką ir pajusti kūrybinio darbo proceso malonumą. Sceniniai žaidimai, improvizacijos, pantomimos elementai, raiškus skaitymas, vaidyba ir kt. sudarys sąlygas vaikų saviraiškai ir t.t. (plačiau pasiskambinus Aidai)

 „TV IR KINO STUDIJA“

(Pašilaičiai, Laisvės pr. 123, Vilnius)

Renkama16– 19 m. moksleivių grupė

Pamokos trukmė viena valanda (60 min.)

Savaitės diena: ketvirtadienis 19.50 – 20.50 val. (laiką įmanoma tikslinti)

Studijų programa skirta supažindinti  moksleivius su TV žurnalistika ir režisūra, TV reporterio darbo ypatumais, įvairiais žurnalistikos žanrais bei TV ir kino specifika. Moksleiviai išklausys TV žurnalistikos teorijos pagrindus, susipažins su eterio žurnalistika, žurnalisto etika, masinėmis komunikacijos priemonėmis bei TV ir kino specialybėmis. Moksleiviai galės patys išbandyti save reporterio, režisieriaus, operatoriaus, dailininko, dekoratoriaus, stilisto  vaidmenyse, išmoks imti interviu, išmoks rašyti scenarijų. Studijos padeda pasirengti stojamiesiems egzaminams į žurnalistiką ir TV ar kino režisūrą bei kitas su šiomis sritimis sietinomis specialybėmis.

Studijos vadovė TV režisierė, redaktorė, menininkė Aida Vėželienė

Registracija:

8 614 52659, 8 68784853 (Žimantė)

linksmosspalvos@gmail.com