Tapybos pagrindai ir kompozicija moksleiviams


Tapybos pagrindai ir kompozicija moksleiviams

Tapybos ir kompozicijos užsiėmimuose profesionalūs dailininkai padės kiekvienam moksleiviui atskleisti savyje slypinčius talentus ir sugebėjimus, kuriant nepakartojamus ir širdžiai bei akiai mielus darbus. Lankydami užsiėmimus yra galimybė ne tik sukursite gražių darbelių, bet  mokysitės daug apie spalvas, jų atspalvius. Pamokos metu pamažu atskleidžiamos spalvų maišymo paslaptys, mokiniai supažindinami su tapybos būdais ir technikomis, naudojamomis priemonėmis.

Menų studijoje ,,Linksmos spalvos“ profesionalūs dailininkai Jus išmokys drąsiai tapyti, moko kompozicijos ir kaip nupiešti tapomą daiktą, žmogų, kt.. čia pas mus, mūsų studijoje turite galimybę pasiruošti stojamiesiems egzaminams į aukštąsias ir aukštesniąsias meno mokyklas.

 

 

 

Užsiėmimai vyksta:

Menų studijoje ,,Linksmos spalvos“ Pašilaičiuose (Laisvės pr. 123, Vilnius) ir Jeruzalės mikrorajone (Ateities g.11, Vilnius) ir Riešėje, Riešės bendruomenės namuose, Sporto g.3, Riešė, Vilniaus rajonas.

Žiūrėti tvarkaraštyje.

Pavasarį ir vasarą vykdomi plenerai gamtoje. Į juos yra galimybė vykti su nuolaida, jei lankote mūsų studiją reguliariai.

Registracija ir informacija: info@linksmosspalvos.lt arba  tel: +37061452659, +37068784853,

 

Kontaktai
Tvarkaraštis