Šilko tapyba


 

 

Šilko tapybaŠILKO TAPYBA

Nuostabios kūrybos akimirkos, kai įvaldai tapyba, spalvų liejimą ant šilko.

Šiugždantis natūralus šilkas nuo neatmenamų laikų buvo labai vertinama ir brangi medžiaga. Pirmieji šilko gaminimo paslaptį atskleidė senovės kinai, saugoję ją ištisus tūkstantmečius. Legendos byloja, kad šio magiško audinio kultūra buvo atrasta V tūkstantmetyje prieš Kristų prie Geltonosios upės krantų.

 

 

 

Šiandien šilkas žinomas ir vertinamas visame pasaulyje, su juo šilta ir jauku žiemą, gaivu ir malonu vasarą, o šilke esanti medžiaga sericinas, dar vadinama šilko klijais, turi gydomąjį poveikį sudirgusiai ir alergiškai odai. Be visų aukščiau išvardintų privalumų, šilkas – puiki medžiaga mūsų meniniams gebėjimams atskleisti. Dailės studija ,,Linksmos spalvos“ kviečia Jus mokytis tapyti ant šilko ir susikurti originalių aksesuarų sau, draugėms ar namų interjerui papuošti. Tapydamos ant šilko pailsėsite nuo per dieną susikaupusių rūpesčių, atsipalaiduosite ir, padedami profesionalaus dėstytojo, pasinersite į kūrybos ir spalvų pasaulį. Jei niekada netapėte ant šilko – nebijokite: mes Jums padėsime – supažindinsime su unikaliomis tapybos ant šilko technikomis ir jas išbandysime praktiškai, todėl pasibaigus užsiėmimams kiekvienas dalyvis džiaugsis savarankiškai pagaminta skarele ar šalikėliu, paveikslu ar pagalvėle.

Kūryba prie kvapnios arbatos puodelio, niekur neskubant, bendraujant su bendraminčiais, ir džiaugsmas išvydus galutinį savo triūso rezultatą – ar gali kas būti geriau šiame amžinai skubančiame pasaulyje? O pradžia: pradedame nuo mažųjų šilko paveikslėlių , tai tinka ne tik suaugusiems, bet  ir 7-9 m. vaikams, 10-19 m. moksleiviams.

Užsiėmimai vyksta:

Menų studijoje ,,Linksmos spalvos“ Pašilaičiuose (Laisvės pr. 123, Vilnius) pagal užsakymą, o Riešės bendruomenės namuose organizuojame rudens , žiemos šilko tapymą ant šilko,  vakarones.

Registracija ir informacija: info@linksmosspalvos.lt arba +37061452659, +37068784853, +37067423368