Dailė moksleiviams


DAILĖS STUDIJA ,,LINKSMOS SPALVOS”

Tai draugiška, jauki aplinka kūrybiškam, talentingam ir  jautriam 6,5- 9 m. ir nuo 10- 12 m., 13- 16 m. moksleiviui. Dailininkų, dailės mokytojų Žimantės, Pauliaus, Ievos, Justinos, Rūtos tikslas – suteikti moksleiviui žinių jo saviraiškai ir kūrybai. Mums svarbu  išlaisvinant ugdytinius kūrybiškam polėkiui, mokyti piešti, tapyti, lipdyti, kurti koliažus, dekoruoti daiktus, tapyti ant šilko ir kt. Mokome piešimo, tapybos pažinimo žinių, kokios linijos, spalvos galimybės. Mokome kompozicijos kuriant, piešiant, ar tapant, liejant akvarelę, ar piešiant pastelės darbelį. Dailės studijoje „Linksmos spalvos“ vaikus, moksleivius ir suaugusius moko ir kartu su jais kūrybiškai dirba profesionalūs dailininkai, turintys pedagoginę patirtį, mėgstantys šį kūrybišką ir daug dėmesio šiuolaikiniam mokiniui reikalaujantį darbą.

Užsiėmimuose be piešimo ir tapybos, suteikiame žinias apie pasaulio ir Lietuvos  dailės istoriją, apie etnines  mūsų krašto vertybės, nemažą dėmesys  skiriame baltų menui. Dalyvaujame konkursuose, rengiame savo mokinių kūrybos parodas Vilniuje, Lietuvoje, dalyvaujame tarptautinės parodose. Vyresniems ugdytiniams siūlome atskiras meno istorijos pamokas, organizuojami kostiumo, papuošalų istorijos paskaitos (dažniausiais išvykose dailės dienos stovyklų metu) , vykdome praktinius užsiėmimai šia tema. Tai gera proga pažinti pasaulio ir Lietuvos meno istorijos vertybes. Šios žinios praverčia keliaujant, lankant įvairias Europos ir pasaulio vietoves.

Užsiėmimai vykdomi pagal autorinę programą 2018/2019 m.m./ galimybė prisijugti ir mokslo metų eigoje, jei grupėje yra vietų.

Užsiėmimais vyksta darbo dienomis rytais, po pietų, vakarais ir šeštadieniais, yra galimybė pasirinkti dieną, laiką.

 

DAILĖS STUDIJA „AŠ KŪRYBINGAS“

Pamokos skirtos visiems moksleiviams, norintiems dailę pritaikyti praktiškai. Dailininkės Žimantės, Ievos, Justinos ir kt. mokomi mokiniai ne tik susipažįsta su įdomiomis dailės technikomis, bet kartu ir kiekvieną pamoką sukuria po darbelį – paveikslą, papuošalą, žvakidę, sapnų gaudyklę, knygelę, lėlytę, maišelį ir dar daug įvairių dailių praktiškų daikčiukų sau arba dovanoms. Šiuose užsiėmimuose lavinamas vaiko kūrybiškumas, kruopštumas ir svarbiausia, praktinis mąstymas. Mokomės kurti iš įvairių medžiagų – taip iš lentelės gimta rėmelis, o iš stiklinės – nuostabaus grožio žvakidė, ar tiesiog dekoruotas puodelis arbatai. Su vaikais deriname būsimų darbelių sąrašą, renkamės, ką jie norėtų išbandyti labiausiai ir ką susikurti pirmiausia, ir nuolatos ieškome naujų minčių. Vaikai išmoksta dekoravimo subtilybių, dirba su įvairiomis medžiagomis (stiklu, tekstile, medžiu, papje mašė ir pan.), dažais, laku ir kt. medžiagomis tinkamomis kurybai.

 

 

DAILĖS STUDIJA „AKIMIRKA“

Skirta 8-12 m. ir 13-19 m. moksleiviams. Moksleivius jos moko animacijos paslapčių, įvairių dailės technikų, kompozicijos pagrindų, piešimo ir tapybos, fotografijos subtilybių, Šviesotamsos, šešėlio galimybių ir kt. dailininkai turi darbo su moksleiviais patirtį, myli šį darbą. Studijoje vaikams perteikiamos įvairios žinios apie spalva, formos piešimą, kompoziciją ir kita.

 

 

 

DAILĖS STUDIJA ,,PALETĖS SPALVOS” rusakalbiams (gerai lietuvių kalbos nemokantiems) vaikams. Ši studija skirta 6 – 8 metų amžiaus vaikams. Studijos vadovės – profesionalios dailininkės Natalja ir Darja. Jos turi didelę patirtį darbe su vaikais. Užsiėmimų metu vadovės lavina vaiko kūrybinius gebėjimus, skatina jį drąsiai, laisvai vaizduoti aplinką, piešti savo mėgstamomis temomis. Dailės studijos vadovėms svarbu, kad vaiką suptų draugiška aplinka, jis pasitikėtų savimi, jaustųsi saugiai ir turėtų galimybę pajausti tikrą kūrybos džiaugsmą. Vaikai mokomi spalvų maišymo, akvarelės liejimo, piešimo plunksnele, aplikacijos, gratažo ir kitų dailės technikų.

Dailininkės vadovaujami vaikai studijoje piešia įvairias rusų ir kitų tautų pasakas, jų veikėjus, mokosi etninės rusų ir kitų tautų tautodailės ornamentikos, dekoravimo būdų, nuotaikingai dekoruoja puodelius ir pan. Užsiėmimų metu vaikai supažindinami su etninėmis rusų tautos šventėmis, rusų liaudies kultūra – tradicijomis, papročiais, folkloru. Vaikai draugiškai švenčia etnines šventes kartu su mokytoja mūsų studijoje.

 

 

 

Registracija ir informacija info@linksmosspalvos.lt arba tel.: 861452659, 868784853

Apie užsiėmimų kainą mūsų svetainėje skyriuje: Kainos

Kontaktai
Tvarkaraštis