Apie


Menų studija „Linksmos spalvos“  jau aštunti metų vykdo veiklą  Vilniuje Pašilaičių ir Jeruzalės mikrorajonuose ir  Vilniaus raj. Riešėje. 

Mūsų veikla:

Dailės, akademinio piešimo ir tapybos, kompozicijos, taikomosios dailės mokymas moksleiviams;

Akademinio piešimo ir tapybos, kompozicijos, akvarelės liejimo ir taikomosios dailės (šilko tapyba, papuošalų kūrimas, dekupažas ir kt) mokymas suaugusiems;

Komiksų piešimo, architektūros, dizaino, scenografijos, siuvimo, mados dizaino būreliai moksleiviams;

Keramikos studija vaikučiams ir moksleiviams;

Dailės mokymas vaikams (3-4m. 4-6 m. grupės);

Gimtadieniai ir kitos šventės su įvairiausiais dailės užsiėmimais (šilko tapyba, porceliano puodelių dekoravimu, karoliukų vėrimų ir kt);  

Dienos dailės edukacinės  stovyklos 6,5 m.-12 m. moksleiviams (vasarą, rudenį, žiemą, pavasarį)

Išvažiuojamosios dailės stovyklos – plenerai gamtoje Utenos ir kt. rajonuose 7- 16 m. moksleiviams.

Respublikinių vaikų piešinių konkursų organizavimas ir vykdymas;

Anglų ir Italų kalbos būreliai  7-14 m. moksleiviams (priklauso nuo mokslo metų ir registracijos 2020/2021 metais nevykdoma)

Dailės studija „Linksmos spalvos“ – tai draugiška, jauki, kūrybiška aplinka talentingam, jautriam ar piešti tapyti mėgstančiam vaikui, mokiniui ar suaugusiam. Menų studijoje „Linksmos spalvos“ vaikus ir suaugusius moko, kartu su jais kūrybiškai dirba profesionalūs menininkai, turintys pedagoginę patirtį ir tikrai mylintys šį darbą.

Mūsų tikslas –profesionaliai suteikti  mokomo dalyko žinių. Mokyti vaikus  moksleivius ir suaugusius įvairių dailės (ir netik) paslapčių, technikų, meno pažinimo žinių, lavinti kiekvieno mokinio kūrybiškumą, Norime išlaisvinti ugdytinius kūrybiškam polėkiui, mokantis piešti, tapyti, lipdyti, suteikti galimybę pasitikėti savo sugebėjimais ir toliau juos lavinti.

Mūsų meno studiją lankantys vaikai aktyviai dalyvauja įvairiuose kūrybiniuose konkursuose. Esame laimėję nemažai apdovanojimų ir diplomų. Rengiame mūsų mokinių kūrybos parodas viešose Vilniaus miesto erdvėse. Planuojamos ir aktyviai organizuojamos mokinių išvykos į meno ir dailės galerijas, Vilniaus senamiestį, ar įdomiausius architektūros objektus, pasakojame apie mūsų miesto architektūros vertybes.

Menų studijoje „Linksmos spalvos“ mokiniai piešia ir tapo nedidelėse grupėse. Dėmesys skiriamas kiekvienam lankančiam studiją. Aprūpiname dailės užsiėmimams reikalingomis medžiagomis.

Suaugusiems siūlomos tapybos, akademinio piešimo, šilko tapybos, vilnos vėlimo, karoliukų vėrimo ir kitos programos.

Mūsų MENŲ STUDIJOS „LINKSMOS SPALVOS“ adresai:

Pašilaičiuose: Laisvės pr. 123, Vilnius, LT – 06118, Pašilaičiuose, tai pagrindinė mūsų studija/ bet 2020 -2021 mokslo metams laikinai veiklą  sustabdėme, keisis  adresas sekantiems mokslo metams, planuojame netoli šios vietos.

Sporto g.3, Riešė, Vilniaus rajonas (Riešės bendruomenės namuose), menų studijos „Linksmos spalvos“ užsiėmimai penktadieniais.

O Jeruzalėje/Baltupiuose: menų studijos „Linksmos spalvos“  dabar veikla 2020/2021 mokslo metams sustabdyta.

Dirbame 2020 2021 m.m. dar Lukiškių g. ar kita vieta (informacija bus tikslinama).