Tapybos pagrindai ir kompozicija moksleiviams


 

Tapybos ir kompozicijos užsiėmimuose kviečiame moksleivius  susipažinti su tapymo būdais, kur ne tik su pieštuku nupiešiame vaizdą, bet prie molberto, ar prie stalo, čia jau kaip patogiau, išmokstame tapyti guašu, akrilų, ar sukurti sausosios pastelės darbelių.  Menų studijoje ,,Linksmos spalvos“ profesionalūs dailininkai pataria, kaip įdomiau ir geriau pasirinkti komponavimo būdą tapybos darbelyje. Pamokos metu pamažu atskleidžiamos spalvų maišymo paslaptys, mokiniai supažindinami su tapybos būdais ir technikomis, naudojamomis priemonėmis. Mokomės nutapyti ir  konkretų daiktą ir sugalvotą temą, pagal fantaziją, dar kuriame interpretacijas pagal žymių Lietuvos, ar pasaulio dailininkų kūrinius.

Mūsų dailininkai moko mokinius kompozicijos ir kaip nupiešti darbelio, paveikslo eskizą, pasirinkti vieną, ar kitą koloritą. Tapome ir iš fantazijos, ir  realiai pastatytus natiurmortus, bei peizažus, o vyresni moksleiviai ir draugo portretą, kt.. Dabar dauguma mokinių labiau drįstą piešti tik su pieštukais, bet juk norisi patirti tapant, vaizdavimo spalvingai džiaugsmą, gera pajausti potėpio, spalvos maišymo galimybes. Tai galite išbandyti pas mus, mūsų studijoje.

Dar čia turite galimybę pasiruošti stojamiesiems egzaminams į aukštąsias ir aukštesniąsias meno mokyklas.

Užsiėmimai vyksta:

Menų studijoje ,,Linksmos spalvos“ Pašilaičiuose (Laisvės pr. 123, Vilnius)) ir Riešėje, Riešės bendruomenės namuose, Sporto g.3, Riešė, Vilniaus rajonas. O Jeruzalės mikrorajone, užsiėmimai metus nevyks.

Tinkamą Jums laiką pasirinkite tvarkaraštyje.

Vasarą vykdomi plenerai gamtoje. Į juos yra galimybė vykti su nuolaida, jei lankote mūsų studiją reguliariai.

Registracija ir informacija: info@linksmosspalvos.lt arba  tel: +37061452659, +37068784853

 

Kontaktai
Tvarkaraštis