Papuošalų kūrimo studija


Karoliukų vėrimo studija

KAROLIUKŲ VĖRIMO IR PAPUOŠALŲ KŪRIMO STUDIJA

KVIEČIAME VISUS MĖGSTANČIUS KURTI SEKMADIENIAIS, ŠEŠTADIENIAIS

Karoliukų vėrimo ir papuošalų kūrimo užsėmimai vyksta Menų studijoje „Linksmos spalvos“ :

Adresu: Laisvės pr.123 (Pašilaičiuose), Vilniuje

laikas: sekmadieniais, nuo 12.00 val.(moksleiviams) ir nuo 14.00 val. (vyresniems moksleiviams ir suaugusiems)

Vyksta pagal registraciją užsėmimai, jie reikia, vykdomi ir šeštadienį nuo 16.00 val., ar kitą darbo dieną nuo 19.00 val., jei užsirašo grupė iš įstaigos ar draugių, mėgstančių kurti, kompanija.

Vykdomas dviejų, trijų, keturių savaičių kursas. Galimi ir vienkartiniai užsiėmimai.

Iš karolių ir karoliukų galima suverti įspūdingų ir originalių papuošalų, neskiriant įrankiams ir priemonėms didelių pinigų. Papuošalai ir moterys – neatskiriama. O jei dar papuošalai sukurti pačių rankomis, su meile ir širdies šiluma – tai neįkainojama vertybė, nenuperkama už jokius pinigus. Kviečiame į mūsų studiją visus – vaikus ir suaugusius, mėgstančius originaliai pasipuošti, norinčius susipažinti su įrankiais ir reikmenimis, naudojamais kūrybos procese, išmokti įvairių karoliukų vėrimo būdų bei susikurti unikalių papuošalų. Kviečiame į mūsų studiją visus – vaikus ir mamytes kurti papuošalus. Turime galimybę mokytis kurti papuošalus ir iš odos, tekstilės, kt. Mėgstančius originaliai pasipuošti, norinčius susipažinti su įrankiais ir reikmenimis, naudojamais kūrybos procese, išmokti įvairių karoliukų vėrimo būdų bei susikurti unikalių papuošalų sutiks draugiškos mūsų dailininkės.

Užsiėmimuose išmokstama daryti sages, gaminti apyrankes ir vėrinius, verti auskarus ir karolius iš kristalų, susipažįstame su sutažo pagrindais ir pačios pasigaminame sau sagę. Mergaitės išmoksta iš karoliukų verti boružėles, drugelius, laumžirgius, apyrankes, auskariukus ir kita…

Pamokoje suteikiamos visos darbui reikalingos medžiagos bei priemonės. Jums tereikia „atsinešti“ truputį kantrybės, lašelį kruopštumo ir spalvingos kūrybinės nuotaikos.

Kuriami papuošalai ir iš veltinio, odos, keramikos, bei kitų medžiagų – formuojamos atskiros 2-3 savaičių mokymo grupės, pagal pageidavimą. Vykdome užsiėmimus ir į išvažiuojamus renginius.

UŽSIĖMIMŲ LAIKAS Menų studijoje „Linksmos spalvos“ Laisvės pr.123:

Sekmadieniais
Nuo 12.00 val. laukiame jaunesnio mokyklinio amžiaus (6–12 m.) mergaičių, norinčių pasidaryti papuošalą.

Nuo 14.00 val. kviečiame suaugusius ir vyresnių klasių moksleivius, norinčius išmokti  pasidaryti papuošalą. Užsiėmimo metu naudojami biseris ir pusbrangiai akmenys (agatas, jaspis ir kt.).

Atsižvelgiame į Jūsų pageidavimus. Užsiėmimai vyksta pagal registraciją ir ne kiekvieną sekmadienį-skambinkite, klauskite ar vyksta pageidaujamą sekmadienį.  Galimi kiti laikai, vakarais pagal registraciją, jei užsiėmimų pageidauja 3-4 asmenys, ar grupė.

Penktadieniais nuo 19.30-21.00 val. ar šeštadieniais nuo nuo 16.30-18.00 val.  – Rengiame karoliukų vėrimo (įvairių papuošalų kūrimo) užsiėmimus. Penktadienio ir šeštadienio vakarai skirti grupėms iš darboviečių, draugių grupei, klasės merginoms, mergvakariui ir kt.

Kuriame papuošalus ir iš organzos, veltinio, odos, šie užsiėmimai vyksta pagal užsakymą.

Visi šie užsiėmimai vyksta pagal registraciją:

 tel: +370 614 52659

Registracija el paštu: linksmosspalvos@gmail.com;

Apie užsiėmimų kainą žiūrėti mūsų svetainėje skyriuje:  Kainos