Mados dizaino studija


Šioje studijoje veikia dvi grupės 5- 6 m. amžiaus mažųjų mergaičių mados dizaino ir mados dizaino studija moksleivėms.

Studijai vadovauja dailininkė dizainerė Jovita.

Mažųjų mergaičių mados studijoje dizainerė moko piešti sukneles princesėms. Mokymas vyksta žaidimo forma. Mergaitės savo sukurtoms lėlytėms kuria drabužėlius ir  aksesuarus, tampa jaunosiomis dizainerėmis ir žaidžia madų šou, demonstruoja madas.

Dailininkės dizainerės Jovitos tikslas, kad mažosios mergaitės pradėtų suprasti spalvų derinimą, atskirti vakarinį drabužį, darbo ir gatvės stilių, suprastų daugiau apie aksesuarus ir jų kūrimą.

Vyresnėms mergaitėms jau būtina paaiškinti apie jaunimo madą ir stilius (rūbai, aksesuarai, šukuosenos, makiažas, kosmetika). Aprangos pritaikymas gatvinei madai, vakarėliams, pobūviams. Kostiumo istorija. Šiuolaikinė mada ir stiliai.

Studijoje moksleivės  piešia stilingus drabužius, batus, aksesuarus, kuria kolekcijas. Svarbus ir modelio piešimas. Mokosi rankinio siuvimo ir siuvinėjimo pradmenų (kaip paprastai ir gražiai taisyti drabužius, juos dekoruoti, įsiūti sagą) . Pateikiamas ir aksesuarų kūrimo būdai, bei gebėjimas juos pritaikyti prie savo garderobo.

Žinios apie aprangos kodą, elgesį, stalo serviravimą ir puošyba.

Moksleivėms suteikiamos bendros žinios apie interjero dizainą, jo stilius (dėl bendro išprusimo) ir siuvimo pagrindai (paprasčiausiai įsiūti sagą, prisiūti kostiumo detalę, pataisyti drabužį)

Dizainerė Jovita kartu su vaikais lanko į muziejus, kur yra eksponuojamos 19- 20 amžiaus suknelės (iš A. Vasiljevo kolekcijos), domisi jų dizainu, įvairiais istoriniais aksesuarais. Vaikai eskizuoja istorines sukneles, jų detales, tai lavina jų žinias, fantazija, vėliau praverčia, kuriant suknelių dizainą studijoje. Moksleiviai tampa jaunaisiais modeliuotojais, dizaineriais.  Studijos švenčių metu madų dizaino studijos vaikai rengia parodomuosius madų šou, kitų studijų vaikams ir tėveliams.

Registracija- tel. 868784853