KONKURSO ,,APŠERKŠNIJĘ MŪSŲ ŽIEMOS…“ PIEŠINIŲ PARODĄ IR LAUREATŲ APDOVANOJIMAS


š. m. gruodžio 10 dieną 16 val. VCUP (vilniaus centrinėje universalinėje parduotuvėje) ekspozicinėje erdvėje atidarėme antrojo respublikinio vaikų ir moksleivių piešinių ,,Apšerkšniję mūsų žiemos…“ piešinių parodą ir apdovanojome laureatus.

Prieš pradėdami apdovanojimus, visi kartu prisiminėme ir padeklamavome Salomėjos Nėries eilėraštį ,,Senelės pasaka“…

Mus, konkurso organizatorius, menų studijos ,,Linksmos spalvos“ dailininkus ir vaikų bibliotekos ,,Saulutė“ vyr. bibliotekininkę Renatą Lipskienę, labai nudžiugino tai, kad gausus būrys jaunųjų dailininkų kartu su savo mokytojais ir artimaisiais atvyko į apdovanojimus iš įvairių Lietuvos kampelių: Klaipėdos, Ignalinos, Ukmergės, Kauno, Alytaus, Šiaulių, Kaltinėnų, Trakų ir, aišku, Vilniaus.

Laureatai buvo apdovanoti diplomais ir rėmėjų – LRT, VCUP ir bibliotekos ,,Saulutė“ – dovanėlėmis, vaišinosi saldainiais ir ledais. Po renginio visi skubėjo ieškoti savo piešinių ir prie jų fotografuotis. Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems konkurse už nuostabius piešinius, laureatams – už atvykimą, o jų tėveliams bei mokytojams – už vaikų atvežimą į apdovanojimus.

Bibliotekoje ,,Saulutė“ ir VCUP eksponuojamus piešinius galėsite apžiūrėti iki vasario mėnesio. Laukiame mažųjų dailininkų ir jų artimųjų.

Dar kartą sveikiname nugalėtojus ir visus kitus konkurso dalyvius, kurių piešiniai eksponuojami šiose parodose. Kitiems metams jų piešiniai bus įrėminti ir advento pradžioje padovanoti vaikų ir slaugos ligoninėms bei vaikų namams.

Menų studijos ,,Linksmos spalvos“ dailininkai