Rudens edukacinė dailės dienos stovykla „LINKSMASIS RUDUO“ 7-12 m. vaikams, Vilniuje


Rudens edukacinė dailės dienos stovykla  „LINKSMASIS RUDUO“ 7- 12 m. vaikams  vyksta  menų studijoje „Linksmos Spalvos“.

Stovykla vyksta adresu: Laisvės pr. 123, Vilnius.

data: nuo š. m spalio 28- 31 d. (4 darbo dienos)

Mielai kviečiame prisijungti kūrybiškus vaikus, stovykla tinka piešti, kurti mėgstantiems vaikams.

Į stovyklos kainą įeina: dailės, tapybos ant drobės, grafikos, šilko tapybos ir  kiti įdomūs vaikui dailės užsiėmimai, visos dailės priemonės. Į kaina jau įskaičiuoti: dienos pietūs, užkandžiai ryte, pavakarį (2-3 arbatėlės per dieną su užkandžiais, kurių  didžioji dalis vaisiai), bilietai į galeriją, mikriuko išvykai nuoma;
Galima rinktis grafiką, patogų šeimai.
Stovyklos metu, ne tik kuriame studijoje, bet vykstame į dailės galeriją susipažinti su paveikslais. Jei per šalta ar lyja, piešiame, kuriame, žaidžiame mūsų jaukioje studijoje, kurioje veikti tikrai yra ką, galime sulaukti svečiuose įdomių menininkų.

Stovyklos temoje daug ir Helovyno motyvų, kuriame dekoracijas, kuriame įdomius šia tema piešinius, autorines knygeles, jas dekoruojame ir kt. Kursime Helovyno istorijų šešėlių spektaklį su dailininke scenografe Rūta.

O ketvirtadienį po pietų mūsų stovykloje vyksta vaikiškas linksmasis „Helovyno vakarėlis” su tam pritaikytais žaidimais, užduotimis, vaišėmis – tikrai linksma šventė ir pramoga jūsų vaikui, su edukaciniais lavinančiais elementais.

Išvyka, jei vykstame, planuojama trečiadienį, ji  organizuojama išnuomotu mikroautobusu, pritaikytu vežti vaikus ir vyksta jei oras tam tinkamas.

Jūsų vaikui siūloma kokybiška, nuoširdi ir draugiška aplinka, lavinimas, poilsis, pasivaikščiojimas  parkelyje, jei leidžia oras, bendravimas su kūrybiškais draugais ir  tiesiogiai su profesionaliomis dailininkėmis (grafike, scenografe, tapytoja, taikomosios dailės dailininkėmis, laukiame svečiuose ir architektų) galimybė patirti daug kūrybinio džiaugsmo.

Tai galimybė Jūsų vaikui ne tik piešti, tapyti prie molberto ir kurti, dekoruoti, bet ir pažaisti, jei labiau traukia įdomūs rankdarbiai: kuriame dekupažo, vilnos veltinio (ar mažus vitražiukus) kūrinius, siuvame lėles, kuriame lėles šešėlių spektakliui. Stovykla-  tai galimybė plėsti akiratį dailės temomis, susirasti kūrybiškų ir piešiančių draugų, pajausti kūrybos žavesį, išklausyti dailininkų pasakojimų apie dailės paslaptis, praleisti prasmingai atostogas.

Pagrindinių visų įdomiausių dailės užsiėmimų laikas nuo 9.00 val. iki 16.30 val.
Stovykla vyksta visą dieną (nuo 7.30 val. iki 18.00 val.). Galima atvykti ir iki 10 val., visi užsiėmimai iki 16.30 val. Nuo 16.30 val. iki 18 val. vyksta žaidimai, viktorinos, knygų skaitymas, jų aptarimas ar iliustravimas, o jei vaikas po 16.30 val. dar pageidauja piešti, tai suteikiamos visos galimybės piešti, užbaiginėti kitus pradėtus darbelius.

Visada  stengiamės vaikui suteikti geras sąlygas poilsiui ir kūrybai. Studijoje vaikai sužino apie dailę, architektūrą, meno stilius. Tai sužinome žaisdami, dalyvaudami viktorinose. Suteikiame galimybę susipažinti su įvairiausiomis dailės technikomis, vaizdavimo būdais, dailės priemonėmis. Vaikai kūrybiškai leidžia laiką, su vaikais dirba dailės studijos dailininkai ir pedagogai. Išvykų į dailės galerijas tikslas – aplankyti įdomiausias tuo metu vykstančias parodas. Išvykos metu vaikams pasakojame apie aplankytą parodą, dailininkų kūrybą, apie miesto skulptūras, ar tuo metu matomą architektūrą. Programa pritaikyta vaikų amžiui.

KAINA: 108 Eur
Stovyklos kaina, jei užsakomos kitos datos vaiko stovyklai, negu visas pamainos laikas:

1 diena – 42 Eur,  2 dienos – 76 Eur, 3 dienos – 99 Eur

REGISTRACIJA, informacija plačiau el.paštu: zimante.daile@gmail.com, zimante@linksmosspalvos.lt,  ar Tel. 8 614 52659, 8 687 84 853 (Žimantė)

Avansinis registracijos mokestis – 50  eurai.

Pirmiems trims užsiregistravę vaikams suteikiama 10 proc. nuolaidą (jei apmokama iš karto visa suma iki š.m. spalio 14 d.). Vaikų stovykloje skaičius  iki 15.

Būtina pateikti šiuos dokumentus:

Stovyklos dalyvio anketą;

Sveikatos pažymos kopiją, arba stovyklos dalyvio sveikatos blanką, jei dar neturite sveikatos pažymos kopijos;

Tėvų sutikimą dėl išvykų (po Vilniaus miestą, į parkus, į užmiestį);

Mokėjimo pavedimo kopiją.

Visus dokumentus būtina atsiųsti (ar pristatyti į studiją) likus 2 – 3 dienoms iki pamainos pradžios!

Registracija ir  informacija plačiau el.paštu: zimante.daile@gmail.com, zimante@linksmosspalvos.lt, ar Tel. 8 614 52659, 8 687 84 853 (Žimantė, Ieva)

 

Preliminari (apytikslė) programa, nes ją kūrybiškai keičiame pagal susirinkusius vaikus, jų poreikius:

7.30–9.30 val. – atvykimas į studiją, pažintiniai žaidimai, viktorinos, piešimas, keramikos lipdymas, ar karoliukų vėrimas, lėlyčių kūrimas.

9.10–9.20 val. – arbatėlė, priešpiečiai;

9.20–11.40val. – dailės užsiėmimai pagal tos dienos programą, nuo 9.30-10.30 val. karoliukų vėrimas (kas mėgsta šį užsiėmimą), pertraukėlių metu žaidimai, pasakų skaitymas. Planuojami susitikimai su dailininkais ar kitais menininkais bei kūrėjais ar lankome galerijas, aptariame vieną ar kitą įdomiausią kurinį. jei geras oras – 20 min. pasivaikščiojimas parkelyje, žaidimai aikštelėje.

11.40–12.20 val. – dienos pietūs (kavinėje).

12.20–13.20 val. – piešimo, knygelių, pasakų skaitymo ar ramaus poilsio pusvalandis.

13.20–16.00 val. – dailės užsiėmimai pagal tos dienos programą, pertraukų metu žaidimai, viktorinos, jei geras oras – pasivaikščiojimas parkelyje.

15.30–15.45 val. – arbatėlė su vaisiais ar bandele, jogurtu, kt.

16.00–18.00 val. –  žaidimai, viktorinos, piešimas  – vaikų laukia prizai, HELYVYNO laimės šulinys.

Išvykimas  nuo 16.30 iki 18.00 val. Jei paliekate vaikus ilgesniam laikui, priemoka už 0,5 val yra 9 Eur., nes studija dirba iki 19.00 val.

Nuolaidos: vietų su nuolaidomis – trys.

5 % nuolaida taikoma, jei stovyklą lanko du ir daugiau vaikų iš vienos šeimos bei sumokama visa suma iš anksto, iki stovyklos pamainos likus 10 dienų – vietų su nuolaidomis yra ribotai.

5 % nuolaida taikoma, jei mokinys mūsų studiją visus mokslo metus lankė reguliariai, be praleidimų. Nuolaida taikoma, jei  stovyklos mokestis sumokamas likus 10 dienų iki stovyklos pamainos.

5 % nuolaida taikoma, jei mūsų menų studijos kitas dailės stovyklas vaikas lankė ne mažiau kaip 3 savaites per pastaruosius 2018 ir 2020 metus. Nuolaida taikoma, jei  stovyklos mokestis sumokamas likus iki stovyklos pamainos 10 dienų.

MALONIAI KVIEČIAME PIEŠTI, KURTI MĖGSTANČIUS VAIKUS

Stovyklos programa gali keistis, jei organizuojame išvykas, jei sulaukiame svečių (žymių dailininkų, aktorių,  režisierių ar kitų įdomių žmonių).