RUDENS MOKSLEIVIŲ DAILĖS STOVYKLA „AŠ KŪRYBIŠKAS“ 7-12 m. vaikams


RUDENS MOKSLEIVIŲ ATOSTOGŲ DIENOS DAILĖS STOVYKLA „AŠ KŪRYBIŠKAS“ 7-12 m. vaikams  nuo 2017 m. spalio 30 d.

MENŲ STUDIJOJE „LINKSMOS SPALVOS“, Laisvės pr. 123, VilniusData: š. m. spalio 30, 31 d iki lapkričio 2,3 d. (imtinai- šventinė diena 2017 m. lapkričio 1 d. NEDIRBAME- STOVYKLA viso  4 darbo dienos)

Į stovyklą kviečiame 7 m. – 12 m. vaikus, mėgstančius piešti ir tapyti, norinčius kurti, dekoruoti, spalvinti, lieti akvarelę, tapyti ant šilko, kurti paje mašė formas, ar verti karoliukus, kurti kažką gražaus.
Mūsų stovyklos kaina: 4 darbo dienos – 89 eur
jei renkatės ne visą pamainą: 1 dienos kaina – 32 eur
2 darbo dienos – 58 eur
3 darbo dienos – 74 eur
Avansinis registracijos mokestis – 30 eurų, tada vieta vaikui rezervuojama. Visa suma apmokama iki 2017 spalio 30 d. (į stovyklą (atsiunčiama el paštu) atnešama pavedimo kopija

Mes rengiame Jūsų vaikams kokybišką stovyklą, skiriame kiekvienam vaikui, daug dėmesio, atsižvelgiame į kiekvieno gabumus ir poreikius piešti, pažinti, kurti ir draugauti,
Stovyklos kaina – jau su įskaitytomis visomis dailės priemonėmis, keramikos išdegimu ir dienos pietumis artimiausioje kavinėje, užkandžiais pavakary, 2-3 arbatėlės per dieną.

Išvykos į dailės galerijas, piešti į gamtą šią stovyklą neorganizuosime. Kursime, dirbsime, bendrausime vietoje studijoje. Jūsų vaikui siūloma kokybiška, nuoširdi aplinka, lavinimas, poilsis, draugiškumas. Tai galimybė Jūsų vaikui kurti, bendrauti kartu su mūsų menų studijos dailininkais, kai norės ilsėtis- galės skaityti knygą, žaisti.

Stovyklos metu vaikai sukuria daug gražių darbelių- tapybos, grafikos, keramikos, šilko tapybos, dekupažo, dekoruojame porceliano ar stiklo puodelius. Jei geras oras ir vaikai to nori, pasivaikštome, žaidžiame aikštelėse. Jei ne, tai studijoje tikrai yra ką veikti.. šį kart Helouvyno šventimas antradienį, ruošimės kūrybiškai jam.
Vaikams prašymas turėti: antrus batukus persiauti studijoje, jei lietingas oras išvykai  į kavinę batus, aprangą pagal orą.
Stovykla vyksta visą dieną (nuo 7.30 val. iki 18.00 val.). Galima atvykti iki 10 val. (jei reikia išvykti į kitą būrelį- viską deriname). Pagrindinių dailės užsiėmimų laikas nuo 9.30 val. iki 16.30 val.

Nuo 16.00 val. iki 18 val. vyksta žaidimai, viktorinos dailės ir kt temomis, knygų skaitymas ir aptarimas, ar jų iliustravimas, o jei vaikas pageidauja piešti, tai suteikiamos visos galimybės piešti, užbaiginėti kitus pradėtus darbelius.
Jei yra vietų – galite prisijungti vienai dviem, trims dienoms (tai reikia derinti tel. 8 68784853- Žimantė). Jei užsakote iš anksto dienas parinksime pagal Jūsų pageidavimą (dvi, tris, keturias).
Galima rinktis grafiką, patogų šeimai.
MALONIAI KVIEČIAME PIEŠTI, KURTI MĖGSTANČIUS VAIKUS
www.linksmosspalvos.lt

Registracija 8 687 84853, zimante.daile@gmail.com,

Mūsų rudens dienos dailės stovyklos „AŠ KŪRYBIŠKAS“ PROGRAMA:
Preliminarus (apytikslis) dienos grafikas:
7.30–9.30 val. – Atvykimas į studiją, pažintiniai žaidimai, viktorinos, piešimas, keramikos lipdymas;
9.50–10.00 val. arbatėlė, arbatėlei duodame po 1 sausainuką, nes prašome priešpiečiams įsidėti patiems, ką mėgsta
iki 9.15 ramūs ar judrūs žaidimai, kas pageidauja piešia, kitame kambaryje lipdo.

Nuo 9.10 val. 3 kartus į savaitę karoliukų vėrimo(dailininkė Darja) pamokėlės susiveria apyrankę, drugelį ar kitą maža papuošaliuką iš karoliukų, arba keramikos užsiėmimas.
9.50–10.00 val. – Arbatėlės pertraukėlė
10.50–11.20 val. – Dailės užsiėmimai pagal tos dienos programą, Vaikų laukai tapyba ant šilko, stiklo ar porceliano puodelių dekoravimas,ar vitražiniais dažais dekoruojame stiklo vaza, tapyba ant drobelės, įvairios grafikos technikos, ar tapsime dizaineriais ir kursime drabužių kolekciją, ar pažinsime vieną ,ar kitą į svečius pakviestą dailininką, pabendrausime su juo ir t.t. (mūsų tikslas , kad vaikams būtų įdomu, daug sužinotų, pažintų, pieštų, bendrautų, vystytų fantaziją- pagal vaikų poreikius, kuriame spektaliukus ir vaidiname, ar pravedame mažą „madų šou“ šį kart Helouvyno šventimas antradienį., ar darome talentų šou (turime kai kurių personažų kostiumų, vaikai atsineša savo kažką iš namų ir linksmai improvizuodami su muzika pravedame šį Šou- vaikams paprastai patinka, nes reikiamas kostiumų dalis pasigaminame vietoje, tai priklauso, nuo to, ko pageidaują tos savaitės vaikai. Vaikų laukia viktorinos tos savaitės dailės tema, apie ką jie sužino apie architektūros stilius, ką sužino apie dailininkus ir kt.
11.50–12.20 val. – Dienos pietūs (kavinėje)
12.20–13.15 val. – Piešimo, knygų skaitymo ir interpretavimo piešiant, ar ramaus poilsio pusvalandis (priklauso nuo vaikų poreikio, atsižvelgiame į vaikų nuotaikas, charakterius, individualius poreikius, labai dažnai vaikai nori knygų skaitymo pusvalandžio, garsiai skaitome knygą, vieni ilsisi ir kalus, kiti piešia ir klauso.)
13.15–16.30 val. – Dailės užsiėmimai pagal tos dienos programą (tapyba, šilko tapyba, grafika, piešimas, puodelių dekoravimas, dekupažas, knygelių kūrimas, gratažas ir kt., (pertraukose žaidimai, viktorinos, jei geras oras – pasivaikščiojimas parkelyje, visada su grupe dirba keli dailininkai)
Komentaras: priklauso, koks dailininkas tą dieną dirba ir ką naujo, ar originalaus pasiūlo vaikams. Skirtingomis dienomis, ar skirtingomis savaitės dienomis dirba skirtingi dailininkai, kai kurie tie patys.

15.15–15.30 val. – Arbatėlės pertrauka: arbata vaisiais ar bandele, su vaisiais ar jogurtas (atsiklausiame)
16.30–18.00 val. – žaidimai, viktorinos, piešimas – savaitės pabaigoje vaikų laukia prizai, laimės šulinys, visų pasiekimų įvertinimas.

Išvykimas iki 18.00 val. paliekant vaikus ilgesniam laikui – priemoka 8 eurai už 0,5 val.

Išsamią stovyklos programą atsiųsime Jums el. paštu, jei to pageidaujate zimante.daile@gmail.com,
MALONIAI KVIEČIAME PIEŠTI, KURTI MĖGSTANČIUS VAIKUS

19885731_1440388866043385_1884157022_o IMG_0221 IMG_3601  apyrankes