Vasaros dailės dienos stovykla 7- 16 m. vaikams ir paaugliams „PIEŠIAME,TAPOME, DRAUGAUJAME“ Vilniuje


Vasaros dailės dienos stovykla  7- 16 m. vaikams ir paaugliams „PIEŠIAME,TAPOME, DRAUGAUJAME“ Vilniuje.

I pamaina š. m. liepos mėn. 12 – 16 d.

II pamaina- š.m. liepos mėn. 19 – 23 d.

Stovykloje su dalyviais piešia, tapo profesionalios dailininkės Žimantė, Raminta ir Justina, draugauja su vaikais draugiški savanoriai.

Visa kūryba vyksta gryname ore, parke, ar pavėsinėje, jei lyja. Verkių rūmų teritorijoje, dar išvyka į Trakus, ir kt. Skanus ir geras maistas, draugiška jauki aplinka, kūrybos valandos ir poilsiui gabiam vaikui ar paaugliui.

 

Pamaina 5 dienų. Galima rinktis vieną, dvi ir kt diena.

 

Pietūs labai skanūs, paruošti restorano jau įskaičiuoti į kainą, pavakariams sultys, bandelė ar vaisiai.

Visos dailės priemonės ir medžiagos piešimui, tapymui, dezinfekcinės priemonės, išvykos į Trakus kaina, bilietai į galeriją įskaičiuotos.

Dailės priemonės ir medžiagos piešimui: kartonai, drobės, popieriai (popierius pritaikytas piešimui, akvarelei, ar pasteles technikai), teptukai, akrilo dažai, guašas, akvarele, sausoji pastelė, jų daug ir kokybiškų.

Stovykla – pleneras skirta 7-9 10-11, 12-16 m. moksleiviams, mėgstantiems piešti, tapyti, kurti.

Ją vykdo: Menų studija „LINKSMOS SPALVOS“

Mūsų stovykloje – plenere dirba profesionalios dailininkės, turinčios pedagoginę patirtį. Siekiame, kad vaikai būtų mokomi, galėtų fantazuoti, daug sužinoti. Jei vaikai skirtingo amžiaus viena dailininkė dirba su mažesniais, kita su vyresniais, kita dar su vyresniais.

Vaikų grupėje: primame iki 6 vaikų, stovykla turi galimybę 3 grupės po 6 dalyvius.

Dvi dienos: tapybos, piešimo pleneras, vieta restorano Verkiai Vilniuje kiemas ir restorano terasa su stogu, jei lytų lietus. Galimybė naudotis sanitarinėmis patalpomis, suteikiamas maitinimas. Adresas: Restoranas Verkiai, Žaliųjų Ežerų g. 49, Vilnius;

Pirmą, antra ir trečią dieną susitinkame nuo 9:00 iki 10:00 šiuo adresu, Prie restorano Verkiai.

Ketvirta diena susitikimas prie VCUP (prie Baltojo tilto) esančiame Sachurų parkelyje mūsų laukia mikriukas išvykai į Trakus.

Penkta diena susitikimas prie Vilniaus Katedros.

Restoranas Verkiai yra įsikūręs Verkių dvare Vilniuje: išskirtinė nuostabaus šimtamečio parko aplinka, klasicizmo rūmai. Dėkingi restoranui suteikusiam galimybę vaikams piešti, tapyti, kurti tokioje gražioje ir vertingoje vietoje. Tai įkvėpia vaikus laisviau kurti, poešti ir atsipalaiduti gryname ore.

Verkių dvaras stovi Verkiuose, ant stataus Neries kranto, prie Verkės upelio žiočių. Įeina į Verkių regioninį parką ir Verkių kraštovaizdžio ir architektūros draustinį. Jo aplinka, tai nuostabi vieta piešti, tapyti kurti. Nuostabios erdvės, o jei lyja restoranas Verkiai kviečia piešti terasoje, kurio būsime saugūs nuo lietaus.

PRELIMINARUS TVARKARAŠTIS:

I – III DIENOS

9:00-10:00 val. pažintinis dalyvių draugiškumo ar žaidimų pusvalandis ar pasiruošimas tapymui. Pertraukėlė: 15 min žaidimai, atsinešti užkandžiai ar pasivaikščiojimas po teritoriją, mankšta ar pasivaikčiojimas.

10:00- 12:30 val. – Kūrybos valandos su pertraukomis (žaidimų ar poilsio)

12:30- 13:15 pietūs.

13:15- 13:30 val. Poilsis gamtoje, pasivaikčiojimas (žaidimų ar poilsio)

13:30- 16:00 val. – Kūrybos valandos su pertraukomis (žaidimų ar poilsio), pirmadienį pasivaikščiojimas po Verkių parko teritoriją (pasakojimas apie vertingą kultūrinį palikimą)

Programoje: Piešiame, tapome, kuriame, draugaujame. Tapyba ir piešimas prie molbertų ar stalo. Mokomės piešimo pagrindų taisyklių, o jei vaikas nori, suteikiama galimybė fantazuoti. Stebime gamtą, aplinką, jei norime ją piešiame arba fantazuojame. Temos: peizažas, portretas ar natiurmortas (piešime tikrus daiktus, pasiūlysime pastatytą natiurmortą -krepšelis, vaisiai, gėlės) ir visos kūrybinės kt.temos. Šilko tapyba ant paruoštų mažų paveikslėlių, akvarelės liejimo paslaptys, sausos pastėlės technikos pažinimas,jei pageidauja lėlių kūrimas ir siuvimas. Piešimo pagrindų mokymas vyresniems dalyviams. Mokomės piešti veidą (atskirai akis, lūpas ir kt.) mokomės dažų maišymo paslapčių, kompozicijos. Piešiame ir eskizuojame dar ir Verkių klasicizmo rūmus, jų detales nes turime unikalią proga būti visai prie rūmų. Trumpi pasakojimai apie Verkių rūmų istoriją, kas yra klasicizmo stilius, kokias detales architektūroje matome ir kt.),

 

IV DIENA (ketvirtadienis)- Išvyka į Trakus, žymių vietų lankymas ir pasakojimas, piešimo ir kūrybos valandos Trakuose. Pietūs kavinėje Trakuose.

 

V DIENA (penktadienis) š. m. rugpjūčio mėn. 14 d.. Laikas nuo 9:00 iki 15:00 val.

ykstame aplankyti Vilniaus senamiestį, jo idomiausius architektūros objektus- Vilniaus katedrą (klasicizmas) ir šv. Onos ar šv. Dominikonų barokinės bažnyčių, trumpai apžiūrime, sužinome jų stilius ir pasakojimas apie juose esančius paveikslus ar kitas architektūros detales, vėliau kūrybinės valandos prie Vilnelės, aplankome vieną iš Vilniaus galerijų. (Pasakojimo pritaikyto vaikų amžiui, pratesimas apie architektūros stilius, būdingas architektūros detales, kaip kolona, arka, kupolas. Pasakojame apie pamatytus paveikslus Vilniaus galerijoje ir kt. iš dailės ir architektūros istorijos),

Pertraukėlė: 15 -30 min. žaidimai, atsinešti užkandžiai (ar nusipirkti ledai- pagal orą) ar pasivaikščiojimas pagal Vilnele, jei lietutis piešimas galerijoje.

 

Kaina (su pietumis):

I pamainos kaina- 5 darbo dienos– 191 Eur

II pamaina: 5 darbo dienos– 196 Eur

Piešimo stovyklos programa – užsakoma tik mokytis piešti pieštuku (paaugliams) nenaudojant kitų priemonių-160 Eur.

 

Jei užsakote 4 dienas- kaina 178 Eur.

Jei užsakote 3 dienas- kaina 146 Eur.

Jei užsakote 2 dienas- kaina 115 Eur.

Viena diena- kaina 58 eur. (tik jei užsakoma ketvirtadienio diena, kaina- 62 Eur.

Avansas- 60 eur., kitas mokėjimas atliekamas likus 1 para iki stovyklos;
Nuolaidos:

Jei du stovyklos dalyviai iš šeimos – 5 proc. nuolaida abiem vaikams, jei užsakomos 5 dienos;

Buvusių mūsų stovyklų dalyviams – 5 proc nuolaida, jei užsakomos 5 dienos;

Mūsų dailės studijos mokiniams, kurie lankė studiją ne trumpiau 1 metus – 10 proc nuolaida, jei užsakomos 5 dienos;

Užsakant ir sumokant visa sumą iki š.m. liepos 8 d. stovyklai taikoma:  nuolaida 10 proc., o mūsų mokiniams 15 proc., jei užsakomos 5 dienos;

Avansas- 60 eur.. likutis mokėjimo atliekamas likus 1 darbo dienai iki stovyklos;

 

Registracija išankstinė sumokant bankiniu pavedimu visą sumą ar avansą, el paštu atsiusti užpildyta anketą. Apmokėjus, vieta rezervuojama. Preliminariai galimybė palikti užsakyta vietą 1 parai, kol bus sumokėtas mokestis.

 

Vietų skaičius yra ribotas.

Siekiame stovyklos kokybės, turime 8 metų patirtį dienos stovyklų darbe.
Registracija ir informacija plačiau el. paštu:

zimante.daile@gmail.com, zimante@linksmosspalvos.lt, ar tel:

+370 614 52659, +370 687 84853 (Žimantė)