VASAROS DAILĖS STOVYKLA – PLENERAS MOKSLEIVIAMS „AŠ KŪRYBIŠKAS 2018“ prie Alaušo ežero


VASAROS DAILĖS STOVYKLA – PLENERAS  MOKSLEIVIAMS „AŠ KŪRYBIŠKAS 2018“, Sudeikiuose, prie Alaušo ežero, Utenos raj.

Dailės stovyklą organizuoja: Menų studija „Linksmos spalvos“ (Laisvės pr. 123, Vilnius), moksleivių dalyvių amžius: 8 – 9 m., 10 – 11 m., 12 – 16 m.

Stovyklos adresas: Aukštaičių g. 22, Sudeikių mstl., Sudeikių sen., Utenos r. sav., LT-28405.

Tai jau penktoji išvažiuojamoji mūsų dailės studijos moksleivių stovykla – pleneras gamtoje, Sudeikiuose, prie Alaušo ežero. Į stovyklą kviečiami moksleiviai iš visos Lietuvos.

Tai stovykla, kurioje vyksta tapybos, piešimo, akvarelės liejimo, tapybos ant šilko, lipdymo užsiėmimai. Tai susitikimai su profesionaliais dailininkais, pasakojimai apie jų kūrybą, vakaronės prie laužo, poilsio valandėlės, arbatėlės.

Stovyklos data: 2018 m. rugpjūčio 5 d. – 10 d.

Stovyklos kaina: 273 Eur

Į kainą įskaičiuota: nakvynė, patalynė, higienos priemonės, geriamas vanduo, maitinimas, dailės medžiagos ir dailės priemonės, dailės užsiėmimų kaina, laisvalaikio, žaidimo priemonės. Neįskaičiuotas atvykimas į stovyklą.

5 dienos (penkios nakvynės),  atvykimas sekmadienį (š. m. rugpjūčio 5 d.) nuo 18.00 iki 21.00 val.,  išvykimas penktadienį (š. m. rugpjūčio 10 d.) nuo 15.00 iki 18.00 val. (galimybė, susitarus, atvykti pirmadienį ryte)

Maitinimas kasdien 3 kartus – pusryčiai, pietūs, vakarienė (šias paslaugas suteikia Sudeikių daugiafunkcinio centro kavinė – valgykla, pagal savivaldybės nustatytus įkainius). Stovyklos metu su moksleiviais dirba ir visus renginius organizuoja mūsų studijos darbuotojai: dailininkai ir pedagogai. Prie kūrybinės moksleivių veiklos prisijungia ir kartu kuria kviestiniai svečiai – dailininkai ir kiti menininkai.

Registracijos į stovyklą sąlygos:

Rezervacijos mokestis – 90 Eur.

Būtina užpildyti stovyklos dalyvio anketą bei sveikatos blanką. Juos atsiunčiame el. paštu, jų galima teirautis mūsų studijoje.

Sveikatos pažymą (ar jos kopiją) būtina pateikti iki 2018 metų liepos 25 d. (imtinai), dėl išimčių tartis asmeniškai.

 

Stovyklavietės vieta:

Tai labai graži ir sutvarkyta vietovė prie Alaušo ežero, puikiai pritaikyta poilsiui gamtoje. Geros gyvenimo ir maitinimo sąlygos dalyviui. Tvarkingi  Sudeikių daugiafunkcinio centro nuomojami kambariai su dušu ir WC keliems kambariams, draugiška virtuvės virėja. Dailės užsiėmimai, jei nelyja, visada vyksta gamtoje, kieme ir čia pat ant ežero kranto, o jei lyja, ar vakare, galima piešti mums suteiktoje salėje, visai šalia gyvenamų kambarių.

Numatoma veikla:

Įvairūs dailės užsiėmimai stovyklaujantiems mokiniams, pritaikyti pagal jų amžių. Piešimas ir tapyba gamtoje guašu, angliuku, pastele prie molbertų, akrilu ant drobės ar kartono. Vaikai mokomi aptraukti drobę ant porėmio, gruntuoti, pasiruošti kūrybai priemones, eskizuoti, piešti ir pan. Gamtoje prie Alaušo ežero tapome, piešiame, lipdome, o salėje liejame ant šilko, įrišame mažą autorinę knygelę. Poilsio valandėlėmis vaikštome palei ežerą. Būdami gamtoje, savarankiškai ar visi kartu stebime  ją, eskizuojame, piešiame gamtos motyvus. Stovyklos pabaigoje surengiame mažą parodėlę iš sukurtų darbelių.

Vyresnieji moksleiviai  ir mažesni vaikai dirba atskirose grupėse, kartu su savo grupės dailininku. Stovyklos metu vaikai turi galimybę žaisti, sportuoti (yra kokybiška futbolo aikštelė), galima maudytis ežere nustatytu laiku 2 – 3 kartus per dieną (jei vaikas sveikas ir yra raštiškas sutikimas, už moksleivių maudynes yra atsakingas specialus, apmokytas darbuotojas), vyksta viktorinos, susitikimas su svečiais – menininkais.

Mažesniems 8- 9 metų mokinukams vakare skaitome pasakas, vėliau, kitą dieną jas aptariame ir iliustruojame. Piešiame pasakų knygelę, kurią ir patys įrišame.

Kelionei pirmyn ir atgal nuomojame mikroautobusą (pagal poreikį), transporto kaina neįeina į stovyklos kainą. Jeigu vaiką vešite patys, už transportą mokėti nereikia. Jei pageidaujate, kad jūsų vaiką nuvežtų iš Vilniaus į stovyklą, vietą mikriuke reikia rezervuoti iš anksto: kaina į vieną pusę – 10 Eur., į abi – 18 Eur. Užsakome mikriuką, turintį licenciją vežti moksleivius.

Planuojamos trys stovyklos dalyvių amžiaus grupės vienoje pamainoje. Grupėse po 11 mokinių, viso iki 33 moksleivių vienoje pamainoje.

Yra galimybė atvykti tėveliams su vaikais ir apsigyventi šalia esančiame kempingo namelyje (keturviečiai kambariai). Tam reiktų asmeniškai iš anksto (jei yra laisvų vietų) kreiptis į centro vadovybę ir užsisakyti vietas. Jei mokinys dalyvauja stovyklos veikloje, mokestis nesikeičia.

Kambariuose vaikai gyvena po 2, 3, 4 moksleivius. Suteikiama švari patalynė, rankšluosčiai. Dušu bei tualetu dalijasi du, trys kambariai. Netoliese yra parduotuvė, jei prireiktų mažų smulkmenų, moksleiviai pageidautų ledų ar pan. Pievelė prie ežero visada nupjauta. Gyventi ir stovyklauti tikrai labai geros sąlygos.

Suteikiame visas medžiagas  ir priemones, reikalingas  dailės stovyklos – plenero užsiėmimams (jų tikrai daug ir įvairių), rūpinamės maisto kokybe, vaikų saugumu, jų užimtumu.

Registracija vyksta: nuo 2018 m. sausio 23 d. iki 2018 m. liepos 25 d.

Registracija patvirtinama avansiniu mokėjimu. Likęs mokestis už stovyklą sumokamas iki š. m. liepos 25 d. (imtinai).

NUOLAIDOS:

Su 15 procentų nuolaida: kai mokama visa suma iš karto iki š. m. kovo 30 d. (šiai rezervacijai skirtos tik 5 vietos).

Su 10 procentų nuolaida – kai mokamas visas stovyklos mokestis iki š.m. balandžio 30 d. (šiai rezervacijai skirtos tik 5 vietos).

Su 5 procentų nuolaida – kai mokamas rezervacijos mokestis 90 eur. iki š.m. gegužės 31 d. (šiai rezervacijai skirtos tik 10 vietų).

Jei į stovyklą vyksta du ar trys vaikai iš vienos šeimos, jiems taikoma 10 % nuolaida, jei yra vietų su nuolaida. Nuolaida suteikiama tik užsiregistravusiems iki š. m. gegužės 31 d. imtinai ir sumokėjusiems avansą, o likęs mokestis  už stovyklą sumokamas iki š. m. liepos 18 d.

Rašykite, prašau, į el. paštą ar skambinkite ir klauskite, ar dar turime vietų su nuolaida, jų skaičius ribotas!

Platesnę informaciją suteiksime el. paštu arba šiais telefonais: 8 687 84853,

8 614 52659 (Žimantė)

stovyklos el paštas: zimante.daile@gmail.com,

kitas el paštas: info@linksmosspalvos.lt