ŽIEMOS DIENOS DAILĖS STOVYKLA „KŪRYBOS SPALVOS“


ŽIEMOS DIENOS DAILĖS STOVYKLA „KŪRYBOS SPALVOS“ kviečia 7 – 12 m. vaikus piešti, lipdyti, kurti.

Stovykla vyksta: Menų studijoje „Linksmos spalvos“, Laisvės pr. 123, Vilnius.

Data:  2020.02.17 – 2020.02.21.

Stovyklos laikas: visą dieną nuo 7.30 val. iki 18.00 val., galima atvykti iki 10 val. ir vėliau.

Pagrindiniai dailės užsiėmimai, dailės stovyklos programa vykdoma nuo 9.00 val. iki 16.00 val.

Atvykimas nuo 7.30 iki 10.00 val.

Išvykimas nuo 16.00 val. iki 18.00 val.

Į stovyklą kviečiame 7 – 12 m. vaikus, mėgstančius piešti, tapyti, kurti, dekoruoti, lipdyti, vaidinti, svajoti ir žaisti.

Menų studijoje „Linksmos spalvos“ organizuojamos stovyklos programų trukmė yra penkios dienos. Yra galimybė rinktis keturias ar tris dienas. Jei yra vietų, tuomet yra galimybė prisijungti ir vienai dienai (būtina prieš atvykstant užsiregistruoti ir apmokėti iš anksto).

Visos vietos vaikams rezervuojamos tik pagal išankstinę registraciją.

Būtina užpildyti stovyklos dalyvio anketą ir sveikatos blanką, jie yra studijoje, arba siunčiame el. paštu.

Galima rinktis atvykimo grafiką, patogų šeimai, tik prašome iš anksto apie tai pranešti.

Mūsų stovyklos dailės programa, parengta pagal vaikų amžių:

Tapyba guašu, akrilu prie molberto, akvarelės liejimas, piešimas akvareliniais ir paprastais pieštukais, pastele, įvairūs grafikos darbeliai, šilko tapybos, keramikos, dekupažo, mados dizaino užsiėmimai, mažos autorinės knygelės kūrimas ir kiti.

Visada deriname dailės užsiėmimus ir poilsį (aktyvų ir pasyvų). Organizuojame poilsio pusvalandžius su žaidimais ir pasakų skaitymu, viktorinomis, poilsiu gamtoje (jei geras oras). Rengiame vieną išvyką į miestą, aplankome meno galeriją, supažindiname vaikus su ten esančiais paveikslais, jų istorijomis. Išvykos į galeriją metu aplankome tuo metu vykstančias įdomias parodas. Jei oras blogas, išvykos atsisakome, keičiame įdomiais dailės užsiėmimais, mažo spektaklio pagal pasaką kūrimu ar kita veikla. Tai priklauso nuo susirinkusių vaikų poreikių, domėjimosi.

Vaikų laukia tikrai nuoširdi aplinka. Renkama nedidelė grupė nuo 11 iki 14 vaikų (ne daugiau). Skiriamas dėmesys kiekvieno vaiko poreikiams, jo jautrumui ir nuotaikai. Mūsų stovyklų patirtis 6 metai.

Studijoje su vaikais dirba šį darbą mėgstantys dailininkai ir pedagogai.

Mūsų tikslas: meninis vaikų lavinimas, jaukus jų laisvalaikio užėmimas. Siekiame išmokyti įvairių dailės technikų, mokyti piešti, tapyti, lipdyti, supažindinti vaikus su Lietuvos ir Europos dailės ir architektūros stiliais (parengta pagal vaikų amžių programą, kaip supažindinti vaikus su meno stiliais), paskatinti vaikus daugiau skaityti, ar klausytis pasakos ir ją piešti ar suvaidinti, atrasti mėgstamą knygą, sužinoti kuo daugiau dailės paslapčių.

Pietaujame restorane Can Can picerija (dienos pietų meniu), kavinėje „Nykštukų pasaulis, arba atveža užsakytą maistą iš kitos kavinės. Vaikas turi galimybę pasirinkti iš kelių patiekalų. Parenkame tai ką iš siūlomų patiekalų mėgsta vaikas.

Klauskite tel. 8 614 52659, 8 687 84853, papasakosime plačiau.

 

Į stovyklos kainą įskaičiuota: dienos pietūs kavinėje, arbatėlė su bandele ar vaisiais priešpiečiams bei pavakariams, visos dailės priemonės (o jų daug).

Stovyklos KAINA- 141 Eur.

Jei renkatės kitą dienų skaičių, derinama atskirai, kaina:

1 dienos kaina – 44 Eur;

2 darbo dienos – 69 Eur;

3 darbo dienos – 88 Eur;

4 darbo dienos –  121 Eur.

Prisijungiant vienai, dviems ar trims dienoms, nuolaidos netaikomos.

5 % nuolaida taikoma, jei stovyklą lanko du ir daugiau vaikų iš vienos šeimos ir jei sumokama visa suma iš anksto iki š. m. vasario 4 d. (imtinai), bei užpildomi stovyklos dokumentai.

10 % nuolaida taikoma pirmiems trims registruotiems vaikams, jei  už stovyklą sumokama visa suma iš anksto iki š. m. vasario mėn. 4 d. (šiai rezervacijai su nuolaida skirtos 3 vietos).

Registracijos mokestis – avansas 40 Eur.

Klausiant, parašius, atsiųsime platesnį aprašymą, grafiką.

Informacija ir registracija: zimante.daile@gmail.com , info@linksmosspalvos.lt,

Tel: (Žimantė) 8 614 52659, 8 687 84853.