Velykinė dienos dailės edukacinė stovykla „Spalvų žaidimas“ Vilniuje


Velykinė dienos dailės edukacinė stovykla „Spalvų žaidimas“

Vilniuje, vyksta Menų studijoje „Linksmos spalvos“, adresas:Laisvės pr. 123, Vilnius.

 

STOVYKLOS DATA: 2018 m. balandžio 3 d. – 6 d. (4 dienos)

 

Į stovyklą kviečiame 7 m.– 12 m. vaikus, mėgstančius piešti, kurti, tapyti, dekoruoti, vaidinti, svajoti, fantazuoti ir žaisti.

 

Stovyklos darbo laikas – visą dieną nuo 7.30 val. iki 18.00 val., galima atvykti iki 10 val.

 

Pagrindiniai dailės užsiėmimai, kuriuos keičia žaidimai, knygų, pasakų skaitymas, viktorinos („proto mūšiai dailės ir kitomis temomis“) vyksta nuo 9.30 val. iki 16.30 val.

 

Menų studijoje „Linksmos spalvos“ organizuojamos stovyklos programų trukmė – keturios, trys, dvi dienos. Jei yra vietų, yra galimybė prisijungti vienai stovyklos dienai. Būtina pranešti iš anksto, rezervuoti vietą tai dienai.

 

Galima rinktis atvykimo grafiką, patogų šeimai (iš anksto apie tai informuoti tel. 8 687 84853) nuo 8.30  iki 9.30 val., studija dirba nuo 7.30 val., tad vaikus galima atvežti jau nuo 7.30 val.

 

Mūsų stovykloje dirbama pagal dailės, edukacines, žaidimo, poilsio programas, atitinkančias vaikų amžių.

 

Deriname dailės užsiėmimus, keisdami vienus kitais, kad vaikui būtų visada įdomu. Organizuojame poilsio pusvalandžius su žaidimais ir pasakų skaitymu, viktorinomis, poilsiu gamtoje (jei geras oras). Planuojami susitikimai su žymiais žmonėmis, svečiuose tikimės sulaukti dizainerių, dailininkų, architektų. Rengiame išvykas į miesto galerijas, tam nuomojame pritaikytą vaikams vežti autobusiuką, supažindiname vaikus su muziejais ir galerijomis, aplankome tuo metu vykstančias įdomias parodas.

Vaikų laukia jauki ir maloni aplinka. Renkama nedidelė grupė iki 8 – 9 (daugiausiai 11) vaikų. Dėmesys kiekvieno vaiko poreikiams, jautrumui, nuotaikai. Studijoje su vaikais dirba šį darbą mėgstantys dailininkai ir pedagogai.

 

Mūsų tikslas: meninis vaikų lavinimas, jaukus jų laisvalaikio užėmimas, išmokyti dailės technikų, mokyti piešti, tapyti, lipdyti, supažindinti vaikus su Vilniaus ir Europos meno dailės ir architektūros stiliais, paskatinti vaikus daugiau skaityti, atrasti mėgstamą knygą, nupiešti vieną ar kitą knygos veikėją.

 

Vaikui siūloma: tapyba guašu, akrilu ant gruntuotos drobelės, akvarelės liejimas, piešimas pieštukais, sangina, sausa pastele, grafikos (monotipijos) spausdinimo, šilko tapybos keramikos, dekupažo, mados dizaino užsiėmimai, autorinės knygelės kūrimas, porceliano puodelio dekoravimas ir kt.

 

Pietaujame restorane „Nykštukų pasaulis“, vaikas turi galimybę pasirinkti iš kelių siūlomų patiekalų.

 

Stovyklos KAINA:

1 dienos kaina – 34 Eur,

2 darbo dienos – 65 Eur,

3 darbo dienos – 82 Eur,

4 darbo dienos – 99 Eur,

Į kainą įskaičiuota dienos pietūs kavinėje, viena diena picerijoje užsisakant picą ar dienos pietus (pagal vaiko pageidavimą), pavakariams arbatėlė su bandele ir vaisiais bei „laimės šulinio“ dovanėlė penktadienį.
Galima prisijungti vienai dienai, tuomet nuolaidos netaikomos.

 

5 % nuolaida taikoma, jei stovyklą lanko du ir daugiau vaikų iš vienos šeimos ir jei sumokama visa suma iš anksto iki vasario  mėn. 30 d..- jei yra likę vietų su nuolaidomis./ tam skirtos 2 vietos.

 

Registracijos mokestis- avansas 30 Eur. Į stovyklą priimame ne daugiau 11 vaikų. Vietų skaičius ribotas.

Rezervavus vietą ir sumokėjus visą sumą iki š.m. vasario 26 d. taikoma -10 proc nuolaida (rezervacijai su nuolaida skirtos 3 vietos).

 

Mūsų Velykinės dienos dailės stovyklos „Spalvų žaidimas“ preliminari programa:

 

7.30–9.00 val. – atvykimas į studiją, pažintiniai žaidimai, viktorinos, piešimas, keramikos lipdymas.

9.10–9.30 val. – arbatėlė.

9.30–12.30 val. – dailės užsiėmimai pagal tos dienos programą, nuo 9.30-10.30 val. karoliukų vėrimas (kas mėgsta šį užsiėmimą), pertraukėlių metu žaidimai, pasakų skaitymas. Planuojami susitikimai su dailininkais ar kitais menininkais bei kūrėjais.

12.30–13.00 val. – dienos pietūs (kavinėje).

13.00–13.45 val. – piešimo, knygelių skaitymo ar ramaus poilsio pusvalandis.

13.45–16.00 val. – dailės užsiėmimai pagal tos dienos programą, pertraukų metu žaidimai, viktorinos, jei geras oras – pasivaikščiojimas parkelyje.

16.00–16.20 val. – arbatėlė su vaisiais ar bandele.

16.20–18.00 val. – dailės pusvalandis, žaidimai, viktorinos – vaikų laukia prizai, laimės šulinys.

Išvykimas iki 18.00 val. Paliekant vaikus ilgesniam laikui – priemoka 7 Eur už 0,5 val.

(Vieną dieną organizuojama išvyka į dailės galeriją).

 

Išsami informacija apie stovyklą ir registracija  –  Tel. 8 614 52659, 8 687 84 853, zimante@linksmosspalvos.lt

 

MALONIAI KVIEČIAME PIEŠTI, KURTI MĖGSTANČIUS VAIKUS