Dailės dienos stovykla 2017 m. vasara Jeruzalės/ Baltupių mikrorajone Vilniuje


Menų studija „Linksmos spalvos“ rengia: VASAROS MOKSLEIVIŲ ATOSTOGŲ  DIENOS DAILĖS STOVYKLAS „MES KŪRYBIŠKI 2017“ 7-11 m. vaikams 2017 m. vasara Jeruzalės/ Baltupių mikrorajone Vilniuje

Dienos stovyklos vieta:

MENŲ STUDIJOJE „LINKSMOS SPALVOS“, Ateities g.10 A-03, Vilnius;

Dailės dienos stovykla šiuo adresu tik birželio mėnesį.

REGISTRACIJA – avansinis mokestis 30 eur.

STOVYKLOS PAMAINOS:

I pamaina: „BIRŽELIO SPALVOS“ / š. m. birželio 5 d.- birželio 09 d. (5 darbo dienos – 89 eur)

II pamaina: „LINKSMOSIOS RASOS“ / š. m. birželio 12 d.– birželio 16 d.

(5 darbo dienų – 105 eur)

pamaina su papildoma išvyka į užmiestį (pavz. Sudervės Skulptūrų parką, poilsis ir piešimas prie Vilnojos ežero, ar Trakus, poilsis prie ežero, piešimas ir žaidimai gamtoje, jei lyja keičiama į  papildomas išvykas į dailininkų dirbtuves, užsiėmimai su brangesnėmis dailės priemonėmis)

III pamaina: „SPALVOTAS MIESTAS“ / š. m. birželio 19  d.– š. m. birželio 30  d. 10 darbo dienos – 153 eur)/ pigesnė pamaina, mažiau brangesnių dailės priemonių, mažiau brangesnių išvykų, pigesnės dailės priemonės, dalį laiko žaidimai, knygų skaitymas, poilsis gamtoje; dailės užsiėmimai  vyksta tik nuo 9.00 iki 11.30 (pietų), ir po pietų nuo 14.00 iki 15.20 val., kitą laiką žaidimai, išvykos viešuoju transportu į miesto parkus)

Jei pamaina 2 savaitės, galima rinktis  ir vienos savaitės pamainą – tada kaina 98 eur.

Galima prisijungti vienai dienai, šiuo atveju mokesčiui netaikomos nuolaidos.

Stovyklos kaina:

2 SAVAIČIŲ PAMAINOS KAINA– 168 eur (jei ne vienos  pamainos 10 darbo dienų)

1 SAVAITĖ : – 93  eur

Užsakant kitas datas vaiko stovyklai, negu  pagal mūsų suskirstytas pamainas, kaina:

1 dienos kaina – 30 eur

2 darbo dienos – 52 eur

3 darbo dienos – 63 eur

4 darbo dienos – 74 eur

5 darbo dienos – 98 eur

6 darbo dienos – 109 eur

7 darbo dienos – 126 eur

8 darbo dienos – 138 eur

9 darbo dienos – 160 eur

10 darbo dienų – 169 eurų (jei tai ne pamainos dienos, o įeina vienos ir kitos pamainos)

Lankant antrą pamainą per vasarą,  jei tai bus trečia, ketvirta savaitė, taikoma 15 procentų nuolaida, jei ji užsakoma, likus iki pamainos 4 dienoms, ir jei yra vietų.

AVANSINIS REGISTRACIJOS MOKESTIS – 30 EURŲ.

Dokumentai reikalingi stovyklos dalyviui:

Stovyklos dalyvio anketos (pildoma ir siunčiame el paštu, ar studijoje vietoje atvykus- prašykite atsiųsime)

Stovyklos dalyvio sveikatos blankas (jei dar neturite sveikatos pažymos kopijos, vėliau atsiunčiam skenuota sveikatos pažymos kopija, kuri skirta į mokyklą ir galioja 1 metus)

Atsiunčiama mokėjimo pavedimo kopija.

Yra paruoštos sutartys, ar sutikimai, kad leidžiate vaiką išvykti į išvykas, kartu su stovyklos vadovais- vieną iš šių dokumentų būtina pasirašyti pirmąją stovyklos dieną ar iki stovyklos ir atsiųsti skenuotą.

Visus dokumentus galima siųsti el paštu. Stovyklos dalyvio anketą ir

stovyklos dalyvio sveikatos blanką užtenka siųsti Wordinį variantą, nebūtina skenuoti. Dokumentų formas atsiunčiame el paštu: zimante.daile@gmail.com, jos yra mūsų studijoje.

Jūsų vaikui siūloma kokybiška, nuoširdi aplinka, lavinimas, poilsis, draugiškumas, bendravimas tiesiogiai su profesionaliais dailininkais, dar organizuojame piešimą ir žaidimus gamtoje išvykose. Tai galimybė Jūsų vaikui kurti, žaisti, bendrauti kartu su mūsų menų studijos pedagogais ir  profesionaliais dailininkais, sužinoti pirmines žinias apie dailę, plėsti akiratį, susirasti kūrybiškų ir piešiančių draugu. Stovykla skirta tik piešti, kurti mėgstantiems vaikams.

Išvažiuojamoji stovykla vyks Traku rajone nuo birželio 26 d. ir Sudeikiuose nuo š.m. liepos 31 d, ir rugpjūčio 7 d.(apie ja atskirai)

 

Stovyklos kaina – jau su įskaitytomis visomis dailės priemonėmis, keramikos išdegimu, bilietais į galeriją ar kiną, meno parką ir su skaniais dienos pietumis restorane „Nykštukų pasaulis“ ir užkandžiais  ryte, pavakary, 2-3 arbatėlės per dieną. Išvykos į dailės galerijas, piešti į gamtą, į parkus ir kita organizuojamos ir viešuoju miesto transportu ir dažniausia išnuomotu mikroautobusu, pritaikytu vaikams vežti (brangesnėse pamainose).

APIE DAILĖS STOVYKLĄ:

Į stovyklą kviečiame 7 m.–11 m. vaikus, mėgstančius piešti, tapyti, kurti, lipdyti, dekoruoti, svajoti ir žaisti.

Galimybė pasirinkti šeimai patogų laiką:  ne tik 2 savaites bet  5, 4, 3 darbo dienas ir kitaip, jei vieta vaikui užsakoma iš anksto ir kt.

Pagrindinių visų įdomiausių dailės užsiėmimų laikas nuo 9.00 val. iki 16.30 val.

Stovykla vyksta visą dieną (nuo 7.30 val. iki 18.00 val.). Galima atvykti iki 10 val. visi užsiėmimai iki 16.30 val. Nuo 16.30 val. iki 18 val. vyksta žaidimai, viktorinos, knygų skaitymas ir aptarimas, ar jų iliustravimas, o jei vaikas pageidauja piešti, tai suteikiamos visos galimybės piešti, užbaiginėti kitus pradėtus darbelius.

Menų studijoje „Linksmos spalvos“ organizuojamų stovyklų programų trukmė: dvi, viena savaitė, keturios dienos, jei yra vietų – galite prisijungti vienai dviems dienoms, jei iš anksto rezervuojate vietą.

Kitu atveju, jei dar yra laisva vieta, vietų skaičius ribotas (tai reikia derinti tel. 8 68784853- Žimantė, galima skambinti ir savaitgaliais)

Galima rinktis grafiką, patogų šeimai.

 

Visada  stengiamės vaikui suteikti geras sąlygas, žaidimo forma laviname žinias apie dailę, architektūrą, meno stilius, suteikiame galimybę susipažinti su daugybe dailės technikų. Vaikai kūrybiškai leidžia laiką, su vaikais dirba dailės studijos dailininkai ir pedagogai, į susitikimus ir užsiėmimus  kviečiami įvairūs meno srities svečiai: architektai, dailininkai, režisieriai ir kt. arba patys vykstame su vaikais aplankyti galerijų, parkų, architektūros ansamblių, dailininko studijos. Išvykų į dailės galerijas tikslas – aplankyti įdomiausias tuo metu vykstančias parodas. Vaikams pasakojame apie parodą, dailininkų kūrybą, apie miesto skulptūras, ar architektūrą, pro kurią praeiname. Viskas vykdomas pagal programą pritaikytą pagal vaikų amžių, dažnai žaidymo formoje, bendraujant, draugaujant.

Programą pamainai turime numatę, bet kūrybiškai ją keičiame, pagal susidariusios vaikų grupės interesus, poreikius, pomėgius, amžių.

 

Plačiau, ką veikiame:

Jūsų vaikų laukia įvairūs dailės, keramikos užsiėmimai, pasakų skaitymo, autorinės pasakų knygelės kūrimo, karoliukų vėrimo ir žaidimų pusvalandžiai. Kiekvieną dieną vaikams siūlomi vis kitokie užsiėmimai. Stovyklos programa pritaikyta pagal vaikų amžių. Kūrybiškai reaguojame į susirinkusių vaikų poreikius ir daugiau siūlome Kiekvienas  vaikas piešia, lipdo, draugauja, varžosi viktorinose apie meno istorijos stilius Vilniuje ir Europoje (žinoma, jie šias žinias gauna pirmomis dienomis mūsų studijoje bendraudami su dailininkais), istorijos, buities žinojimą, ar apie knygų veikėjus, siužetus. Dar vaikai sukuria savo mandalą, ar sapnų gaudyklę, turi galimybę pasisiūti savo lėlę ir ar sukuti kitą įdomų dailės darbelį.

 

Formuojamos nedidelės grupės (viso iki 16 vaikų  po 7-8  grupėje, arba viena 10-12 vaikų grupė). Kiekvieną pamainą pagal darbuotojų ir studijos galimybes.

Pietaujame kavinėje, parenkame vaikui mėgstamus patiekalus, visada ryte vaikai gali išsirinkti patiekalą iš 3- 4 pasiūlytų tos dienos pietums.

Išsamią stovyklos programą atsiųsime Jums el. paštu, jei to pageidaujate zimante.daile@gmail.com,

 

Taikomos nuolaidos:

REZERVAVUS IR APMOKĖJUS STOVYKLĄ iki š. m. gegužės 16 d. vaiko stovyklai užsakytoms dienoms TAIKOMA 20 PROCENTŲ NUOLAIDA (šiuo atveju apmokamas visas užsakytos pamainos mokestis, tik dvi vietos pamainoje skirtos nuolaidų taikymui)

 

10 % nuolaida taikoma, jei pasirenkamos dvi savaitės ir jei visa suma sumokama iš anksto: likus iki  stovyklos pamainos 15 dienų, o rezervacijos mokestis, rezervacijos mokestis. Turi būti atsiųsta ar atnešta mokėjimo pavedimo kopija ir užpildoma stovyklos dalyvio anketa ik kiti dokumentai.

20 % nuolaida taikoma, jei stovyklą lanko du ir daugiau vaikų iš vienos šeimos ir sumokama visa suma iš anksto iki stovyklos pamainos likus 30 dienų (vienam mėnesiui). Turi būti atsiųsta ar atnešta mokėjimo pavedimo kopija ir užpildoma stovyklos dalyvio anketa ik kiti dokumentai.

 

10 % nuolaida taikoma, jei mūsų studiją vaikas lanko reguliariai, visus mokslo metus. Nuolaida taikoma, jei  rezervacijos mokestis (30 eurų) sumokamas likus iki stovyklos pamainos 10 dienų. Turi būti atsiųsta ar atnešta mokėjimo pavedimo kopija ir užpildoma stovyklos dalyvio anketa.

5 % nuolaida taikoma,  mūsų studijos vaikams 5- 6 mėn. lankantiems mūsų studiją. Nuolaida taikoma, jei  rezervacijos mokestis (30 eurų) sumokamas likus iki stovyklos pamainos 20 dienų. Turi būti atsiųsta ar atnešta mokėjimo pavedimo kopija ir užpildoma stovyklos dalyvio anketa.

5 % nuolaida taikoma, jei mūsų menų studijos kitas dailės stovyklas vaikas lankė ne mažiau kaip 2 savaites per pastaruosius 2 metus. Nuolaida taikoma, jei  rezervacijos mokestis (30 eurų) sumokamas likus iki stovyklos pamainos 20 dienų. Turi būti atsiųsta ar atnešta mokėjimo pavedimo kopija ir užpildoma stovyklos dalyvio anketa.

Dėmesio: Į viena stovyklos pamainą vietų su nuolaida yra ne daugiau, kaip dvi.

MALONIAI KVIEČIAME PIEŠTI, KURTI MĖGSTANČIUS VAIKUS

Registracija 8 687 84853, zimante.daile@gmail.com,

 

Mūsų vasaros dienos dailės stovyklos „AŠ KŪRYBIŠKAS“ PROGRAMA:

Preliminarus (apytikslis) dienos grafikas:

7.30–9.30 val. – Atvykimas į studiją, pažintiniai žaidimai, viktorinos, piešimas, keramikos lipdymas.

9.50–10.00 val. – Arbatėlė.

9.00–12.30 val. – Dailės užsiėmimai pagal tos dienos programą, nuo 9.30-10.30 val. karoliukų vėrimas (kas mėgsta šį užsiėmimą, o kiti lipdo keramiką), pertraukose viktorinos, žaidimai. Planuojami susitikimai su dailininkais ar kitais menininkais bei kūrėjais.

12.30–13.00 val. – Dienos pietūs (kavinėje).

13.00–13.45 val. – Piešimo, knygų skaitymo ir interpretavimo piešiant, ar ramaus poilsio pusvalandis (priklauso nuo vaikų poreikio, atsižvelgiame į vaikų nuotaikas, charakterius, individualius poreikius)

13.45–16.00 val. – Dailės užsiėmimai pagal tos dienos programą (tapyba, šilko tapyba, grafika, piešimas, puodelių dekoravimas, dekupažas, knygelių kūrimas, gratažas ir kt., (pertraukose žaidimai, viktorinos, jei geras oras – pasivaikščiojimas parkelyje)

15.45–16.00 val. – Arbatėlė su vaisiais ar bandele.

16.00–16.30 val. – dailės pusvalandis, pagal programą.

16.30–18.00 val. – žaidimai, viktorinos, piešimas – savaitės pabaigoje vaikų laukia prizai, laimės šulinys, visų pasiekimų įvertinimas.

Kiekvienos pamainoje vaikų laukia ir tie patys ir visai skirtingi užsiėmimai, kitos temos, kitos išvykos.

Išvykimas iki  18.00 val. paliekant vaikus ilgesniam laikui – priemoka 4 eurai už 0,5 val.

Grafiką truputi keičiame, jei organizuojame išvykas, jei sulaukiame svečių žymių dailininkų, aktorių, ar režisierių.

IŠSAMI INFORMACIJA APIE STOVYKLĄ – Tel. 8 687 84 853 (Žimantė) zimante.daile@gmail.com – šis el. pastas yra mūsų dailės stovyklos paštas.

MALONIAI KVIEČIAME PIEŠTI, KURTI MĖGSTANČIUS VAIKUS