MOKSLEIVIŲ VASAROS DAILĖS STOVYKLA, PLENERAS – „AŠ KŪRYBIŠKAS“


MOKSLEIVIŲ VASAROS DAILĖS STOVYKLA, PLENERAS – „AŠ KŪRYBIŠKAS“, Sudeikiuose, prie Alaušo ežero, Utenos rajone;

stovyklą organizuoja: Menų studijoje „Linksmos spalvos“ (Laisvės pr. 123)

Tai išvažiuojamoji mūsų ir kitų miestų moksleivių dailės (tapybos, piešimo) stovykla – pleneras gamtoje Utenos rajone, Sudeikiuose, prie Alaušo ežero.

Data:

I pamaina: š. m. liepos mėn. 31 d. – rugpjūčio 4  d.

II pamaina: š. m. rugpjūčio 7 – 11 d.

5 dienų (keturios nakvynės) pirmadienį atvykstama apie 11-12 val. penktadienį išvykstama 16 – 18 val.

Išvažiuojamoji stovykla – pleneras Sudeikiuose, gamtoje prie ežero. Maitinimas kasdien 3 kartus – pusryčiai, pietūs, vakarienė (šias paslaugas suteikia Sudeikių mokykla – daugiafunkcinio centro kavinė, pagal savivaldybės nustatytus įkainius). Stovyklos metu su vaikais dirba ir visus renginius organizuoja mūsų studijos darbuotojai: dailininkai ir pedagogai. Prie kūrybinės moksleivių veiklos prisidės ir kartu kurs kviestiniai svečiai – dailininkai ir kiti menininkai.

Stovyklos kaina 195 Eur + transportas

Apsistosime Utenos rajone, Sudeikiuose, Sudeikių mokykloje – daugiafunkciame centre (Aukštaičių g. 22, Sudeikių mstl., Sudeikių sen., Utenos r. sav., LT-28405). Tai graži vieta prie Alaušo ežero, puikiai pritaikyta poilsiui gamtoje.

Numatoma veikla – įvairūs dailės užsiėmimai stovyklaujantiems mokiniams, pritaikyti pagal jų amžių: plenerai – piešimas ir tapyba gamtoje (angliuku, pastele prie molbertų, ant drobės, ar kartono, vaikai bus mokomi aptraukti drobę ant porėmio, gruntuoti, pasiruošti kūrybai priemones, eskizuoti, piešti ir pan.), nuostabiame ir sutvarkytame gamtos kampelyje prie Alaušo ežero tapysime, piešime, lipdysime ir stebėsime gamtą. Vyresnieji moksleiviai dirbs atskiroje grupėje su dailininku – tai puiki galimybė mokytis dailės paslapčių gryname ore, piešti iš natūros bendrauti su profesionaliais dailininkais, kartu tapyti. Stovyklos metu vaikai turės galimybę žaisti, sportuoti, vyks viktorinos, susitikimai su vietos žurnalistais, svečiais – menininkais, jų kūrybos pristatymas, vakaronės prie laužo.

Nuvykimui ir parvykimui nuomosime autobusą, ar mikroautobusą (pagal poreikį), transporto kaina prisidės prie stovyklos kainos. Jeigu vaiką vešite į stovyklos vietą patys – už transportą mokėti nereikės (transportui vietą reikia rezervuoti iš anksto- kaina į vieną pusę- 17 eur., jei į abi 31 eur.)

I pamaina: š. m. liepos mėn. 31 d. (pirmadienį) 8.30 ryte išvažiuojame iš Vilniaus Laisvės pr.123 – – rugpjūčio 4  d. (penktadienį) pavakaryje grįžtame į Vilnių.

II pamaina: š. m. rugpjūčio 7 (pirmadienį) 8.30 ryte išvažiuojame iš Vilniaus Laisvės pr.123  – rugpjūčio 11  d. (penktadienį) pavakaryje grįžtame į Vilnių.

 

Prie mūsų stovyklos gali prisijungti dailę mėgstantys moksleiviai iš visos Lietuvos.

Planuojamos trys grupės stovyklos dalyvių vienoje pamainoje. Grupėse po 7 – 8 mokinius, viso iki 24 moksleivių vienoje pamainoje.

Yra galimybė atvykti tėveliams su vaikais ir apsigyventi šalia esančiuose kambariuose. Tik reikia iš anksto užsakyti vietas (kambarius), jei dar bus laisvų. Maistą ruošti jie galės (jei norės) virtuvėje, nors yra valgykla, kurioje specialiai mums gamins maistą.

Kambariuose po 2, 3, 4 moksleivius – kambariui atskiras dušas, tualetas. Švari, gera aplinka, visada nupjauta pievelė prie ežero, suteikiama švari patalynė. Netoliese parduotuvė, jei prireiktų mažų smulkmenų, moksleiviai pageidautų ledų ar pan. Gyventi ir stovyklauti tikrai geros sąlygos.

Platesnę informaciją suteiksime el. paštu, ar paskambinus.

Registracija vyksta.

Registracija patvirtinama avansiniu mokėjimu (50 % stovyklos kainos). Vėliau visas likęs mokestis  už stovyklą sumokamas iki š. m. liepos 18 d.

Registracija į stovyklą su 10 % nuolaida vykdoma iki š. m. gegužės 31 d. imtinai. Nuolaida suteikiama tik užsiregistravusiems iki š. m. gegužės 31 d. imtinai ir sumokėjusiems visą stovyklos kainą.

Jei stovykloje bus du ar trys vaikai iš vienos šeimos, jiems taikoma 10 % nuolaida, jei yra vietų su nuolaida. Nuolaida suteikiama, tik užsiregistravusiems iki š. m. gegužės 31 d. imtinai ir sumokėjusiems avansą, o likęs mokestis  už stovyklą sumokamas iki š.m. liepos 18 d.

Su nuolaida stovykloje vietų kiekvienoje pamainoje viso yra tik 6 moksleiviams (rašykite el. paštu, ar skambinkite, klauskite, ar dar yra vietų su nuolaida)

Suteiksime visas stovyklos – plenero užsiėmimams reikalingas medžiagas, rūpinsimės maisto kokybe, vaikų saugumu.

Informaciją teikiame:

El. paštas:info@linksmosspalvos.lt, zimante.daile@gmail.com

Telefono numeris: 8 687 84853, 8 614 52659 (Žimantė)