Dienos dailės edukacinė stovykla „PAVASARIO SPALVOS“


Pavasario dienos dailės edukacinė stovykla „PAVASARIO SPALVOS“ Vilniuje kviečia vaikus

 

Stovyklos data: 2019m. balandžio 23 d. –balandžio 26 d.  (4 dienos)

 

STOVYKLA vyksta adresu:

Menų studijoje „Linksmos spalvos“, Laisvės pr. 123, Vilnius;

 

registracija vyksta el paštu: zimante.daile@gmail.com ir tel: +370 68784853

 

Vieta mūsų stovykloje rezervuojama tik pagal išankstinę registraciją.

 

Į stovyklą kviečiame 7 m.– 11  m. vaikus, mėgstančius piešti, kurti, tapyti, dekoruoti, svajoti, fantazuoti ir žaisti. Jūsų vaiko laukia draugiška, jauki aplinka.

 

Stovyklos darbo laikas – visą dieną nuo 7.30 val. iki 18.00 val., galima atvykti iki 10 val.

Pagrindiniai dailės ir kūrybos užsiėmimai, kuriuos keičiame žaidimais, knygų, pasakų skaitymais, viktorinomis dailės ir kitomis temomis vyksta nuo 9.30 val. iki 16.30 val.

 

Menų studijoje „Linksmos spalvos“ organizuojamos stovyklos programų trukmė: keturios, trys dienos,  dvi dienos. Jei yra vietų, yra galimybė prisijungti vienai stovyklos dienai. Tuo atveju prašome iš anksto rezervuoti vietą tai dienai.

 

 

Mūsų stovykla vykdoma pagal vaikų amžių parengtas dailės edukacinėmis, žaidimo, poilsio programomis.

 

Deriname dailės užsiėmimus, keisdami vienus kitais, kad vaikui visada  būtų įdomu. Organizuojame poilsio pusvalandžius su žaidimais ir pasakų skaitymu, viktorinomis, poilsiu gamtoje (jei geras oras). Planuojamas susitikimai su žymiais žmonėmis, svečiuose tikimės sulaukti dizainerės, dailininkės, ar architekto. Rengiame išvykas į miesto galeriją, tam nuomojame pritaikytą vaikams vežti autobusiuką, supažindiname vaikus su galerija, aplankome tuo metu vykstančias įdomias parodas, aptariame įdomiausią paveikslą.

Vaikų laukia nuoširdi aplinka. Renkama nedidelė grupė iki 11-15 vaikų. Dėmesys kiekvieno vaiko poreikiams, jautrumui, nuotaikai.

Studijoje su vaikais dirba šį darbą mėgstantys dailininkai ir pedagogai.

 

 

Vaikui siūloma: tapyba guašu guašo tempera, dar akrilu ant gruntuotos drobės, akvarelės liejimas, piešimas pieštukais, sausa pastele, grafikos (monotipijos) spausdinimo užsiėmimai, keramikos, mados dizaino ar scenos dizaino, autorinės knygelės kūrimas, porceliano puodelio dekoravimo ir kiti užsiėmimai.

 

Galima rinktis atvykimo grafiką, patogų šeimai, tuo atveju prašymas iš anksto tai derinti, iš anksto apie tai pranešant tel. 8 687 84853

 

Jei blogas oras  išvykos atsisakome, keičiame įdomiais ją dailės užsiėmimais, ar mažo spektaklio su lėlėmis, pagal pasaką kūrimu, kita. Tai priklauso nuo susirinkusių vaikų poreikio, domėjimosi.

Mūsų stovyklų patirtis 5 metai.

Mūsų tikslas: meninis vaikų lavinimas, jaukus ir įdomus jų laisvalaikio užėmimas, norime išmokyti dailės technikų, mokyti piešti, tapyti, lipdyti, supažindinti vaikus su Lietuvos ir Europos meno dailės ir architektūros stiliais (parengta pagal vaikų amžių programą, kaip supažindinti vaikus su meno stiliais), paskatinti vaikus daugiau skaityti, atrasti mėgstamą knygą, kuo daugiau sužinoti dailės paslapčių.

Pietaujame restorane „Nykštukų pasaulis“ ar Can Can picerijoje dienos pietus, ar atveža užsakytą maistą iš kitos kavinės. Vaikas turi galimybę pasirinkti iš kelių patiekalų. Parenkame, tai ką kiekvienas vaikas mėgsta iš siūlomų patiekalų.

 

Klauskite tel. 8 687 84853, papasakosime plačiau.

 

Stovyklos kaina (su dienos pietumis kavinėje ir priešpiečiams, bei pavakariams arbatėlė su bandele ar vaisiais, visomis dailės priemonėmis, o jų  daug):

Stovyklos KAINA- 128 Eur,

1 dienos kaina – 41 Eur,

2 darbo dienos – 78 Eur,

3 darbo dienos – 102 Eur,

 

 

Galima prisijungti dienai, šiuo atveju mokesčiui netaikomos nuolaidos.

5 % nuolaida taikoma, jei stovyklą lanko du ir daugiau vaikų iš vienos šeimos ir jei sumokama visa suma iš anksto iki š. m. balandžio mėn. 14 d.

10 % nuolaida taikoma, jei  už stovyklą sumokama visa suma iš anksto iki š. m. balandžio mėn. 9 d. (rezervacijai su nuolaida skirta 4 vietos)

 

10 % nuolaida taikoma, jei  už stovyklą sumokamas avansas , o visa suma iš anksto iki š. m. balandžio mėn. 14 d. (rezervacijai su nuolaida skirta 3 vietos)

 

Registracijos mokestis- avansas 40 Eur,

Galima prisijungti dienai, šiuo atveju mokesčiui netaikomos nuolaidos, jei užsakoma ir apmokama.

 

 

Išsamią stovyklos programą atsiųsime Jums el. paštu, jei to pageidaujate, arba papasakosime tel. 868784853.

Stovyklos kaina (su dienos pietumis kavinėje, pavakariams arbatėlė su bandele ir vaisiais ir „Laimės šulinio“ dovanėle penktadienį.

 

 

Mūsų dienos dailės stovyklos preliminari programa (ją kūrybiškai keičiame, jei yra poreikis :

Preliminarus dienos grafikas:

7.30–9.30 val. – atvykimas į studiją, pažintiniai žaidimai, viktorinos, piešimas, keramikos lipdymas.

9.10 –9.30 val. – arbatėlė.

9.30–12.30 val. – dailės užsiėmimai pagal tos dienos programą, nuo 9.30-10.30 val. karoliukų vėrimas (kas mėgsta šį užsiėmimą), pertraukose žaidimai, pasakų skaitymas. Planuojami susitikimas su dailininkais ar kitais menininkais bei kūrėjais.

12.00–13.00 val. – dienos pietūs (kavinėje) ir pasivaikščiojimas.

13.00–13.45 val. – piešimo, knygelių skaitymo ar ramaus poilsio pusvalandis.

13.45–16.00 val. – dailės užsiėmimai pagal tos dienos programą, pertraukose poilsis: žaidimai, viktorinos, jei geras oras – pasivaikščiojimas parkelyje.

16.00–16.20 val. – arbatėlė su vaisiais ar bandele.

16.20–18.00 val. – dailės pusvalandis, žaidimai, viktorinos – penktadienį vaikų laukia prizai, laimės šulinys.

Išvykimas  nuo 16.20 iki 18.00 val. Paliekant vaikus ilgesniam laikui , nei 18.00 val.   – priemoka 12 Eur už 0,5 val.

(viena dieną organizuojama išvyka į dailės galeriją)

Išsami informacija  ir registracija apie stovyklą –  Tel. 8 614 52659, 8 687 84 853, zimante@linksmosspalvos.ltzimante.daile@gmail.com,

 

MALONIAI KVIEČIAME PIEŠTI, KURTI MĖGSTANČIUS VAIKUS