VASAROS DAILĖS DIENOS STOVYKLA „AŠ KŪRYBIŠKAS“ vaikams Vilniuje


Vasaros dailės dienos stovykla 2019 m.  birželio, liepos, rugpjūčio mėn. Vilniuje;

VASAROS DAILĖS DIENOS STOVYKLA „AŠ KŪRYBIŠKAS“   skirta 7-11 m. vaikams, mėgstantiems piešti.

Stovykla vyksta: MENŲ STUDIJOJE „LINKSMOS SPALVOS“, Adresu: Laisvės pr. 123, Vilnius;

Stovyklos pamainos:

I pamaina: „SPALVŲ GAUDYKLĖS“

pamainos data: š. m. birželio mėn.10 d.– 14 d., 5 darbo dienos – kaina 152 Eur;

II pamaina: „SPALVOTOS RASOS“

pamainos data: š. m. birželio mėn. 17 d. – 21 d., 5 darbo dienos – kaina 132 Eur;

III pamaina: „ŽYDINTIS  MIESTAS“

pamainos data:  š. m. birželio mėn. 25 d.– 28  d.,4 darbo dienos – kaina 125 Eur.;

IV pamaina: „PIEVŲ ŽYDĖJIMAS“

pamainos data: š. m.  liepos mėn. 1 d. – 5 d., 5 darbo dienos – kaina 119 Eur. (galima didesnė grupė vaikų)

V pamaina:  „SPALVŲ OBJEKTAS “ (programoje ir papje mašė kūrinys)

pamainos data: š. m.  liepos mėn. 8 d. – 19 d. (10 darbo dienos – 225 Eur)

(jei ne 2 savaičių pamaina, o užsakomos 5 dienos kaina 158 Eur.)

VI pamaina: „SPALVOTA VASARA“

pamainos data: š. m.  liepos  mėn. 22 d. – 26 d.  ( 5 darbo dienos, kaina 139 Eur )

VII pamaina:  „PEIZAŽO SPALVOS“

pamainos data: š. m.  liepos mėn. 29 d.– rugpjūčio mėn. 2 d.  (5 darbo dienos, kaina 139 Eur )

VIII pamaina: „MANO PAVEIKSLAS“

pamainos data:  š. m. rugpjūčio mėn. 5 d. –  9 d.  (5 darbo dienos – 132 Eur)

IX pamaina:  „SPALVŲ SŪKURYS“

pamainos data: š. m. rugpjūčio  mėn. 26 d.– 30  d.  (5 darbo dienos – 144 Eur)

Vaikų grupėje: priimame iki 12-13-14 vaikų. Tik penktoje pamainoje gali būti priimta iki 19-20 vaikų. Stovykloje visada formuojamos dvi grupės: mažesnių ir didesnių vaikų, studijos patalpų plotas 144 kv m.)

Registracija vyksta. Avansinis registracijos mokestis – 40 eurų.

Registracija ir  informacija plačiau el. paštu: zimante.daile@gmail.com, zimante@linksmosspalvos.lt, ar tel: +370 687 84853 (Žimantė, Ieva)

Stovyklos kaina:

Užsakant kitas datas vaiko stovyklai, negu  pagal pamainų laiką, kaina:

1 diena – 37 Eur

2 dienos – 71 Eur

3 dienos – 98 Eur

4 dienos – 124 Eur

5 dienos – 158 Eur  (jei iš dviejų savaičių pamainos)

6 dienos – 174 Eur  (jei iš dviejų savaičių pamainos)

7 dienos – 184 Eur  (jei iš dviejų savaičių pamainos)

8 dienos – 195 Eur  (jei iš dviejų savaičių pamainos)

9 dienos – 202 Eur  (jei iš dviejų savaičių pamainos)

Lankant trečią ar ketvirtą pamainą per vasarą, taikoma 10 procentų nuolaida, jei ji užsakoma ne vėliau, kaip 5 darbo dienos  iki pasirinktos pamainos (jei yra vietų stovyklos pamainoje).

Vietų su nuolaida kiekvienoje pamainoje  po 3 vietas.

Nuolaidos suteikiamos tik rezervuojant vietą iš anksto ir apmokant visą sumą.

Stovyklos kaina – jau su įskaitytomis visomis dailės priemonėmis ir dažais (jų daug), bilietais į galeriją ar kiną, meno parką ir dienos pietumis, užkandžiais  ryte, pavakary (2-3 arbatėlės į dieną).

Menų studijoje „Linksmos spalvos“ organizuojamų stovyklų programų trukmė: dvi, viena savaitė, keturios dienos, jei yra vietų – galite prisijungti vienai ar dviem dienoms- vietų skaičius ribotas, tad būtina klausti, nes registracija išankstinė.

Stovyklos metus  dar vykdome išvykas į dailės galerijas, piešti į gamtą, į parkus, ar prie ežero. Išvykos organizuojamos išnuomotu mikroautobusu, pritaikytu vežti vaikus (brangesnėse pamainose išvykos vyksta į  Trakus, išvyka ir pleneras (piešimas gamtoje) ar prie Vilnojos  ežero į skulptūrų parką ir mokamą paplūdimį), tik labai retai, kartais vykstame viešuoju miesto transportu, jei tai būtų patogu ir netoli.

Jūsų vaikui siūloma kokybiška, nuoširdi ir draugiška aplinka, lavinimas, poilsis, bendravimas tiesiogiai su profesionaliais dailininkais ir kartais dar jaunais specialiai bendravimui atrinktais kūrybiškais savanoriais, pagalbininkais dailininkams ir studijos pedagogams. Tai galimybė Jūsų vaikui  ne tik piešti, tapyti ir kurti, bet ir žaisti, bendrauti kartu su mūsų menų studijos pedagogais ir  profesionaliais dailininkais, bei jaunaisiais jų pagalbininkais. Galimybė tapyti, piešti, dekoruoti, plėsti akiratį dailės temomis, susirasti kūrybiškų ir piešiančių draugų, pajausti kūrybos žavesį. Stovykla skirta tik piešti ir kurti mėgstantiems vaikams. Į stovyklą kviečiame 6.5 m.- 7 m.–11 m. (vyriausi iki 12 m.)  vaikus, mėgstančius piešti, tapyti, kurti, lipdyti, dekoruoti, svajoti ir žaisti. Vyresniems moksleiviams organizuojame papildomą dailės stovyklą su nakvyne prie Alaušo, apie ją informacija  atskirai(šią vasarą šis pleneras nevyksta, vysta tik 2020 metų vasarą)

Pagrindinių visų įdomiausių dailės užsiėmimų laikas nuo 9.00 val. iki 16.30 val.

Stovykla vyksta visą dieną (nuo 7.30 val. iki 18.00 val.). Galima atvykti ir iki 10 val. visi užsiėmimai iki 16.30 val. Nuo 16.30 val. iki 18 val. vyksta žaidimai, viktorinos, knygų skaitymas ir aptarimas, ar jų iliustravimas, o jei vaikas po 16.30  val. dar pageidauja piešti, tai suteikiamos visos galimybės piešti, užbaiginėti kitus pradėtus darbelius.

Visada  stengiamės vaikui suteikti geras sąlygas poilsiui ir kūrybai. Pas mus vaikai sužino apie dailę, architektūrą, meno stilius. Tai sužinome žaisdami, dalyvaudami viktorinose. Suteikiame galimybę susipažinti su įvairiausiomis dailės technikomis, vaizdavimo būdais, dailės priemonėmis. Vaikai kūrybiškai leidžia laiką, su vaikais dirba dailės studijos dailininkai ir pedagogai, į susitikimus ir užsiėmimus kviečiami įvairūs meno srities svečiai: architektai, dailininkai, režisieriai ir kt. arba patys vykstame su vaikais aplankyti galerijų, parkų, architektūros ansamblių, dailininko studijos. Išvykų į dailės galerijas tikslas – aplankyti įdomiausias tuo metu vykstančias parodas. Išvykos metu vaikams pasakojame apie aplankytą parodą, dailininkų kūrybą, apie miesto skulptūras, ar tuo metu matomą architektūrą. Viskas vykdoma pagal programą pritaikytą pagal vaikų amžių, dažnai žaidžiant, bendraujant, gal tai nupiešiant.

Kiekvienai pamainai programą yra, bet  ją kūrybiškai pakeičiame, pagal susidariusios vaikų grupės interesus, poreikius, pomėgius, amžių, nes turime daug įvairių kūrybinių pasiūlymų.

 

Dokumentai reikalingi stovyklos dalyviui:

STOVYKLOS DALYVIO ANKETA;

Stovyklos dalyvio sveikatos blankas, jei dar neturite sveikatos pažymos kopijos;

Tėvų sutikimas dėl išvykų (po Vilniaus miestą, į parkus, į užmiestį);

Mokėjimo pavedimo kopija.

Dokumentai atsiunčiami el paštu (ar pristatomi į studiją)  vėliausiai likus 5 dienoms iki pamainos, jei nepasirašyti, pasirašomi ryte, atvežus vaiką.

Išsamią stovyklos programą atsiųsime Jums el. paštu, jei to pageidaujate: zimante.daile@gmail.com,

Mūsų vasaros dienos dailės stovyklos „AŠ KŪRYBIŠKAS“   7-11 m. vaikams

preliminari programa dienai:

7.30–9.00 val. – atvykimas į studiją, pažintiniai žaidimai, viktorinos, piešimas, keramikos lipdymas.

9.10–9.30 val. – arbatėlė.

9.30–12.30 val. – dailės užsiėmimai pagal tos dienos programą, nuo 9.30-10.30 val. karoliukų vėrimas (kas mėgsta šį užsiėmimą), pertraukėlių metu žaidimai, pasakų skaitymas. Planuojami susitikimai su dailininkais ar kitais menininkais bei kūrėjais.

12.30–13.00 val. – dienos pietūs (kavinėje).

13.00–13.45 val. – piešimo, knygelių skaitymo ar ramaus poilsio pusvalandis.

13.45–16.00 val. – dailės užsiėmimai pagal tos dienos programą, pertraukų metu žaidimai, viktorinos, jei geras oras – pasivaikščiojimas parkelyje.

16.00–16.20 val. – arbatėlė su vaisiais ar bandele.

16.20–18.00 val. – dailės pusvalandis, žaidimai, viktorinos – vaikų laukia prizai, laimės šulinys.

Išvykimas iki 18.00 val. Paliekant vaikus po 18.00 val. – priemoka 12 Eur už 0,5 val.

(Vieną ar dvi  dienas į savaitę  organizuojama išvyka į dailės galeriją, kt.).

 

Taikomos nuolaidos:

Rezervavus ir apmokėjus visą  stovyklos kainą iki  š. m. gegužės 11 d. užsakytai pamainai TAIKOMA 10 PROCENTŲ NUOLAIDA

(šiuo atveju apmokamas visas užsakytos pamainos mokestis, jei pasirinktoje pamainoje dar yra vietų su nuolaida, prašymas, prašymas klausti el paštu: zimante.daile@gmail.com)

 

5 % nuolaida taikoma, jei pasirenkamos dvi savaitės ir jei visa suma sumokama iš anksto, t.y likus iki  stovyklos pamainos 30 dienų.

10 % nuolaida taikoma, jei pasirenkamos trys savaitės ir jei visa suma sumokama iš anksto, t.y likus iki  stovyklos pamainos 30 dienų.

10 % nuolaida taikoma, jei stovyklą lanko du ir daugiau vaikų iš vienos šeimos ir sumokama visa suma iš anksto iki stovyklos pamainos likus 20 dienų. Rezervacijos mokestis – 40 eur. už kiekvieną vaiką mokamas rezervuojant vietą, apmokėjus ir atsiuntus mokėjimo pavedimo kopiją, vieta galutinai rezervuojama vaikui.

10 % nuolaida taikoma, jei mūsų studiją per mokslo metus mokinys lanko reguliariai, visus mokslo metus (jei reguliariai, be praleidimų, lankyta mūsų studijos užsiėmimai  9 mėnesiai per paskutinius 2 mokslo metus ir nėra vėlavimų su mokant. Nuolaida taikoma, jei  stovyklos mokestis sumokamas likus iki stovyklos pamainos 7 dienoms, o rezervacija -40 eur už kiekvieną vaiką.

5 % nuolaida taikoma, jei mūsų menų studijos kitas dailės stovyklas vaikas lankė ne mažiau kaip 3 savaites per pastaruosius  2018  ir 2019 metus. Nuolaida taikoma, jei  stovyklos mokestis sumokamas likus iki stovyklos pamainos 10 dienų. Rezervacijos mokestis – 40 eur. už kiekvieną vaiką.

Rezervuojant vietą atsiunčiama avansinio mokėjimo pavedimo kopija ir užpildoma stovyklos dalyvio anketa, kiti dokumentai(sveikatos pažymą, ar užpildytas studijos sveikatos blankas.

Rezervacijos mokestis – 40 eur. už kiekvieną vaiką mokamas rezervuojant vietą, apmokėjus ir atsiuntus mokėjimo pavedimo kopiją, vieta galutinai rezervuojama vaikui.

Į vieną stovyklos pamainą vietų su nuolaida yra: ne daugiau, kaip trys vietos, kurioms taikoma nuolaida.

Išsami informacija apie stovyklą ir registracija  –  Tel. 8 614 52659, 8 687 84 853, zimante@linksmosspalvos.lt,

MALONIAI KVIEČIAME PIEŠTI, KURTI MĖGSTANČIUS VAIKUS

Grafiką ir stovyklos planą truputi keičiame, jei organizuojame išvykas, jei sulaukiame svečių žymių dailininkų, aktorių, ar režisierių, ar dirba su vaikais kitas dailininkas turintis kita  ką įdomaus pasiūlyti, negu buvo planuota. Programą truputi  kūrybiškai koreguojame, pagal susirinkusių vaikų charakterius ir pomėgius, jautrumą.