Registracija į menų studijos „Linksmos spalvos“ dailės, piešimo, keramikos ir kt. užsiėmimus 2019 2020 m. m.


Registracija į menų studijos „Linksmos spalvos“ dailės, piešimo, keramikos ir kt. užsiėmimus 2019 2020 m. m. jau vyksta.

Sveikiname šeimas su artėjančia mokslo ir žinių švente RUGSĖJO 1-ĄJA.

Pamokos pas mus prasideda jau pirmą rugsėjo savaitę.

Registracija prasideda, kviečiame registruotis el. paštu: linksmosspalvos@gmail.com

ar  tel.: +370 614 52659, +370 687 84853.

Registracija vietoje, atvykus į  menų studiją „Linksmos spalvos“,  adresu Laisvės pr. 123, Vilnius, vyksta nuo š.m. rugpjūčio mėn. 26 d. kasdien darbo dienomis ir šeštadienį.

Riešėje vietoje registracija vykdoma pirmą rugsėjo penktadienį nuo 13.00 iki 18.30 val. Čia tą dieną jau vyksta menų studija „Linksmos spalvos“  pirmieji dailės užsiėmimai. Menų studija „Linksmos spalvos“  dailės užsiėmimai vyksta Riešės bendruomenės namuose, adresu Sporto g.3, Riešė, Vilniaus rajonas.

Kviečiame mokytis: Dailės, tapybos, piešimo, kompozicijos, akademinio piešimo, akvarelės liejimo, keramikos, mados dizaino, scenografijos, dizaino ir architektūros, Vyksta paje mašė skulptūrinių objekų kūrimo ir  įvairių rankdarbių: karoliukų vėrimo, dekoravimo, dekupažo pamokos.

MALONIAI KVIEČIAME mokytis mūsų studijoje. Menų studijoje „Linksmos spalvos“ užsiėmimai Vilniuje vyksta kas dieną (galimybė pasirinkti patogia darbo dieną ar šeštadienį), Riešėje tik penktadieniais.

Apie registraciją ir lankymą:

Kad lankyti mūsų studiją, nepildome sutarčių, bet pildome: menų studijos „Linksmos spalvos“ MOKINIO ANKETĄ – ją tėvelių prašome užpildyti  iš anksto  ar studijoje atvykus pirmą dieną į užsiėmimą, galima atsiųsti el. paštu pasirašytą ir skenuotą. Lankančių mokinių prašome pristatyti sveikatos pažymos kopiją. Jei sveikatos pažyma elektroninė, prašome užpildyti  mūsų studijos SVEIKATOS BLANKĄ, kurį atsiūsime el. paštu: linksmosspalvos@gmail.com.

Atsiųsime platesnę informacija apie lankymo ir mokėjimo sąlygas.

Mūsų mėnuo ne kalendorinis mėnuo, o 4 savaitės, mokėjimas visada į priekį. Galimybė susitarus atvykti į užsiėmimą ir mokėti vienkartinį mokestį.