Vasaros dailės dienos stovykla moksleiviams Vilniuje nuo š.m. rugpjūčio mėn. 26 d.


Vasaros dailės dienos stovykla „AŠ KŪRYBIŠKAS“  stovykla vaikams 6 m. -12 m. amžiaus

IX pamaina:  „SPALVŲ SŪKURYS“, data: š. m. rugpjūčio  mėn. 26 d.– 30  d.,

Kaina: 5 darbo dienos– 158 Eur

Vieta:  Menų studijos „Linksmos spalvos” patalpos. Adresas: Laisvės pr. 123, Vilnius;

Jei Jūsų vaikas mėgsta piešti, užtikriname, kad jam bus įdomu.

Jūsų vaikui siūloma kokybiška, nuoširdi ir draugiška aplinka, lavinimas, poilsis, bendravimas tiesiogiai su profesionaliais dailininkais ir kartais dar jaunais specialiai bendravimui atrinktais kūrybiškais savanoriais, pagalbininkais dailininkams ir studijos pedagogams. Tai galimybė Jūsų vaikui  ne tik piešti, tapyti ir kurti, bet ir žaisti, bendrauti kartu su mūsų menų studijos pedagogais ir  profesionaliais dailininkais, bei jaunaisiais jų pagalbininkais. Galimybė tapyti, piešti, dekoruoti, tapome ir ant mažų drobių akrilu, dar liejame ant natūralaus šilko, dekoruojame porceliano puodelius, ar lėkštę čia jūsų vaikas turi galimybę plėsti akiratį dailės ir architektūros temomis, susirasti kūrybiškų ir piešiančių draugų ir pajausti kūrybos žavesį.

Stovyklos metus dar vykdome išvykas į dailės galerijas su  įdomiu dailininko pasakojimu ar piešti į gamtą, miesto parkus ar  skverus, prie įdomių miesto architektūrinių vietų. Išvykos organizuojamos išnuomotu mikroautobusu, pritaikytu vežti vaikus (jei geras oras, vykstame į  Trakus, ar Sudervę, aplankome  Trakų dailės ir architektūros įdomius objektus, piešiame gamtoje prie ežero).

Pagrindinių visų įdomiausių dailės užsiėmimų laikas nuo 9.00 val. iki 16.30 val.

Stovykla vyksta visą dieną (nuo 7.30 val. iki 18.00 val.). rytais galimybė atvykti  nuo 7.30 iki 10.30 val. visi užsiėmimai iki 16.30 val. Nuo 16.30 val. iki 18 val. vyksta žaidimai, viktorinos, knygų skaitymas ir aptarimas, ar jų iliustravimas, o jei vaikai po 16.30  val. dar pageidauja piešti, tai suteikiamos visos galimybės piešti (gal užbaiginėti pradėtus darbelius).

Vaikų grupėje: priimame  14- 17 vaikų, studijos patalpų plotas 144 kv m., dirbame keliose studijos patalpose, vienoje tapome, kitoje lipdome, ar dekoruojame.  Vaikai laisvai gali keisti veiklos pobūdį: žaisti, skaityti, dar vykstame į išvykas išnuomotu mikriuku. Viena išvyka į Trakus, ar dvi išvyka į Vilniaus senamiestį: dailės galeriją, ar Vilniaus parkus, tai visada derinama pagal orą.

Stovyklos kaina su  jau su įskaitytomis visomis dailės priemonėmis ir dažais (jų daug ir įvairių), išvykų kaina, bilietais į galeriją, meno parką, dienos pietumis, užkandžiais  ryte, pavakary (vaisiai, jogurtas, bandelės, kt.).

 

Stovyklos kaina, užsakant kitas dienas  vaiko stovyklai, negu  pagal pamainos data kaina:

1 diena – 41 Eur

2 dienos – 85 Eur

3 dienos – 123 Eur

4 dienos – 146  Eur

Nuolaidos: tik apmokėjus visą sumą iki š. m. rugpjūčio  mėn. 22 d. taikoma 10 proc. nuolaida, jei vaikas jau lankė dvi šios vasaros stovyklos pamainas.

REGISTRACIJA:  zimante.daile@gmail.com, tel: 8 687 84853,  8 614 52659.

Tel. galite skambinti ir savaitgaliais nuo 11.00 iki 19.00 val.