Vasaros dailės dienos mini stovykla „PIEŠIAME,TAPOME VASARĄ“ Vilniuje š. m. rugpjūčio mėn. 4, 5, 6 d.


Vasaros dailės dienos mini stovykla (pleneras) „PIEŠIAME, TAPOME VASARĄ“

Vilniuje nuo š. m. rugpjūčio mėn. 4 – 5 d.

I diena (antradienis): „PIEŠIAME, TAPOME VASARĄ“

II diena (trečiadienis): „MANO PAVEIKSLAS“

III diena (ketvirtadienis): „PAVEIKSLAI GALERIJOJE“

Pamainos data:  š. m. rugpjūčio mėn. 4, 5, 6 d.  (3 darbo dienos  po  4 -4.5 val. – 135 Eur)

Laikas nuo 11:00 iki 14:30 val.

Galima rinktis ne tris, o  vieną, ar dvi dienas.

1 dienos kaina 51 eur.

Jei du vaikai iš šeimos – 5 proc. nuolaida abiem vaikams, jei užsakomos 3 dienos;

Pietūs, paruošti restorano jau  įskaičiuoti į kainą.

Visos dailės priemonės ir  medžiagos piešimui, tapymui,  dezinfekcinės priemonės įskaičiuotos.

Stovykla – pleneras skirta 7- 16 m. vaikams ir moksleiviams, mėgstantiems piešti, tapyti.

Ją vykdo: Menų studija „LINKSMOS SPALVOS“

Mūsų stovykloje –  plenere dirba dailininkės, turinčios pedagoginę patirtį. Siekiame, kad vaikai būtų mokomi, galėtų fantazuoti, daug sužinoti. Jei  vaikai skirtingo amžiaus viena dirba su mažesniais, kita su vyresniais.

Vaikų grupėje: priimame iki 12 vaikų.

Dvi dienos: tapybos, piešimo pleneras ,vieta restorano Verkiai Vilniuje kiemas  ir restorano terasa su stogu, jei lytų lietus.  Galimybė naudotis sanitarinėmis patalpomis, suteikiamas maitinimas.

Adresas: Žaliųjų Ežerų g. 49, Vilnius 08406,

o trečia diena susitikimas prie Vilniaus Katedros.

Restoranas Verkiai yra įsikūręs  Verkių dvare Vilniuje: išskirtinė aplinka gamtoje, klasicizmo rūmai. Dėkingi restoranui suteikusiam galimybę vaikams piešti, tapyti, kurti tokioje gražioje ir vertingoje vietoje.

Verkių dvaras stovi Verkiuose, ant stataus Neries kranto, prie Verkės upelio žiočių. Įeina į Verkių regioninį parką ir Verkių kraštovaizdžio ir architektūros draustinį. Jo aplinka, tai nuostabi vieta piešti, tapyti kurti. Nuostabios erdvės, o jei lyja restoranas Verkiai  kviečia piešti terasoje, kurio būsime saugūs nuo lietaus.

 

Programa:

I diena (antradienis): „PIEŠIAME, TAPOME VASARĄ“ / š. m. rugpjūčio mėn. 4,  4 val. ), Laikas nuo 11:00 iki 15:00 val.

Piešiame, eskizuojame Klasicizmo rūmus (pasakojimas apie Verkių rūmų istoriją, kas yra klasicizmo stilius ir kt.) jei vaikas nori suteikiama galimybė fantazuoti,  stebime gamtą, jei norime ją piešiame arba fantazuojame. Kai nori,  dar galime piešti tikrus daiktus pasiūlysime pastatytą natiurmortą (krepšelis, vaisiai, gėlės)

Pertraukėlė: 15-30 min žaidimai, atsinešti užkandžiai ar pasivaikščiojimas po teritoriją, mankšta  ant jogos kilimėlių,

Molbertai, kartonai, dažai, priemonė suteikiamos.

 

II diena (trečiadienis): „MANO PAVEIKSLAS“ š. m. rugpjūčio mėn.  d.  Laikas nuo 11:00 iki 15:00 val.  (4 val.)

Piešiame, eskizuojame Klasicizmo rūmus (pasakojimo pratesimas apie rūmų istoriją, kas yra klasicizmo stilius, architektūros detalės, kaip atlantas, kolona ir kt. iš dailės ir architektūros istorijos),  mokytis piešti veidą, ar tapyti paveikslą stebint gamtą, dažais  ar fantazuojant.

Pertraukėlė: 20 -30 min. pietus, mažesniems vaikams ilgesnė jei to norės: žaidimai, pasivaikščiojimas po teritoriją. mankšta  ant jogos kilimėlių. Molbertai, kartonai, dažai, priemonė suteikiamos.

 

 

III diena(ketvirtadienis): „PAVEIKSLAI GALERIJOJE“ / š. m. rugpjūčio mėn. 6 d. Laikas nuo 11:00 iki 15:00 val. (4 val.), kaina 51 eur.

Vykstame į žymų architektūros objektus- Vilniaus katedrą (klasicizmas) ir šv. Onos bažnyčią, apžiūrime, sužinome jų stilius ir pasakojimas apie juose esančius paveikslus ar kitas architektūros detales,  eskizuojame prie Vilnelės, aplankome vieną iš Vilniaus galerijų.  (pasakojimo pratesimas apie architektūros stilius, būdingas architektūros detales, kaip kolona, arka, kupolas. Pasakojame apie pamatytus paveikslus Vilniaus galerijoje ir kt. iš dailės ir architektūros istorijos),  mokomės piešti veidą, ar žmogų ar figurą.

Pertraukėlė: 15 -30 min. žaidimai, atsinešti užkandžiai (ar  nusipirkti ledai- pagal orą) ar pasivaikščiojimas pagal Vilnele,  jei lietutis

Bilietai, kartonai, pieštukai, pastelės ir  kt. priemonė piešimui suteikiamos.

Registracija ir  informacija plačiau el. paštu:

zimante.daile@gmail.com, zimante@linksmosspalvos.lt, ar tel:

+370 614 52659, +370 687 84853  (Žimantė)

 

Registracija išankstinė sumokant bankiniu pavedimu visą sumą. Vieta rezervuojama tik apmokėjus. Preliminariai galimybė palikti užsakyta vietą 1 parai, kol bus sumokėtas mokestis.

Vietų skaičius yra  ribotas.

 

PAPILDOMAI galimybė užsakyti, dėl jos plačiau  jau stovyklos metu antradienį.

IV diena: IŠVYKA Į TRAKUS  SU PIEŠIMU ir žaidimais / š. m. rugpjūčio mėn. 7 d. Laikas nuo 11:00 iki 15:30 val. (4,5 val.)/ užsakius šios dienos kaina atskirai-  49 eur (įskaičiuota kelionės mikroautobuso kaina, ledai, dailės priemonės, asmens darbas, kuris atsakingas už galimybę 20 min. maudytis), jei maistas (kibinas ir sultinys, ar sultys) + 5 eur. (arba turėti savo užkandžių), mokome piešti gamtą, sangina ar pieštuku eskizuoti pilį, medžius, antis, vieni kitus. Pasakojimas apie Trakų pilies istoriją, jos architektūros stilių.

kita informacija:

Kitos mūsų stovyklos pamainos mini stovykla – pleneras  „PIEŠIAME, TAPOME GAMTOJE“  planuojama: rugpjūčio 24-26 dienomis, seksime situaciją ir orus. Registruosime prieš 7 dienas. preliminariai galima registruotis: zimante.daile@gmail.com